Proprietăți unice: 2542
Proprietari: 233
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

105.000 €
120.000 €
105 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, PUZ , Autorizație - z ...

Stupini, Brașov

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

40.000 €
80 € / mp

Loturi premium într-o comunitate restrânsă, cu ...

Bran

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

105.000 €
113.88 € / mp

Teren construibil Harman

Hărman

922 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

55.000 €
68.49 € / mp

Teren Intravilan + casa batraneasca Prejmer

Prejmer

803 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
6

52.000 €
65 € / mp

Teren de vanzare Glajerie-Ra?nov, Pretabil Casa ...

Central, Râșnov

800 mp
800 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

57.000 €
3 € / mp

Teren de vanzare

Moieciu

19.000 mp
19.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
9

276.200 €
25 € / mp

Teren intravilan panoramic in Pe?tera, Moieciu ...

Moieciu

11.048 mp
11.048 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

69.900 €
134.94 € / mp

Teren Cu Autorizatie De Duplex Izvor

Tărlungeni

518 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

125.000 €
12.50 € / mp

Lot intravilan, deschidere extindere, Central, ...

Hălchiu

10.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

125.000 €
12.50 € / mp

FILM! 10.000mp teren intravilan, Central, Halch ...

Exterior Est, Brașov

10.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Construcții
Bancă
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

4.831 €
32.42 € / mp

Teren pentru constructii langa spatiu comercial ...

Sud, Făgăraș

149 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

13.500 €
1,125.00 € / mp

Loc de parcare de vânzare, Pietonala Kasper Cor ...

Tractorul, Brașov

12 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

37.000 €
10 € / mp

Teren investiție 3.700 mp – Prejmer/ Lunca Câln ...

Lunca Calnicului

3.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

36.520 €
2.20 € / mp

Teren Halchiu Brasov pretabil investitie 2,2 eu ...

Hălchiu

16.600 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

6 zile în urmă
9

125.000 €
79.62 € / mp

FILM!Punct de atractie:intravilan in vecinatate ...

Central, Zărnești

1.570 mp
1.570 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

60.000 €
85.71 € / mp

FILM! 700 mp teren intravilan, recomandat const ...

Exterior Est, Brașov

700 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
15

64.990 €
36.01 € / mp

COMISION 0%| TEREN INTRAVILAN 1805 MP | PANORAM ...

Moieciu

1.805 mp
1.805 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan- Sat Pestera/ 1000 mp! Priveli ...

Moieciu

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.500.000 €
10 € / mp

TEREN DE VANZARE IN FELDIOARA TOTAL 15 ha JUD B ...

Feldioara

150.000 mp
150.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
17

190.000 €
190 € / mp

Poiana Bra?ov | teren cu panorama larga catre m ...

Schei, Brașov

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

366.025 €
302.500 €
17.43 € / mp

FILM! 30.000mp teren intravilan industrial, Cen ...

Hălchiu

21.000 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

12.000 €
923.08 € / mp

LOC DE PARCARE SUBTERAN - AVANTGARDEN 3 BARTOLO ...

Avantgarden, Brașov

13,6 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

470.000 €
105.05 € / mp

Teren de vanzare Ra?nov Bra?ov dezvoltare imobi ...

Central, Râșnov

4.474 mp
4.474 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

43.000 €
43 € / mp

Teren intravilan-ingradit cu utilitati trase in ...

Prejmer

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

157.200 €
80 € / mp

Loturi pentru constructie | Zona in dezvoltare ...

Sânpetru

1.965 mp
1.965 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

45.000 €
87.89 € / mp

Teren Intravilan Bod Sanpetru - Regina Maria

Bod

512 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
12

997.500 €
75 € / mp

Teren intravilan 13.300 mp – Brașov | 0% COMISI ...

Bartolomeu, Brașov

13.300 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă

50.820 €
70 € / mp

Proiect autorizat (AC) pentru constructia a 2 v ...

Central, Săcele

726 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

1 săptămână în urmă

89.110 €

Teren construibil 938 mp | Ideal duplex sau inv ...

Sânpetru

f.s. 45 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

119.184 €
26 € / mp

Teren 4584 mp de vanzare Pe?tera, Moeciu, Bra?o ...

Moieciu

4.584 mp
4.584 mp teren