Proprietăți unice: 2542
Proprietari: 233
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

55.000 €
107 € / mp

Teren intravilan 514mp- Stupini, Brașov | Ideal ...

Stupini, Brașov

514 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

20.800 €
41.60 € / mp

Teren intravilan in Sanpetru, suprafata 500mp

Sânpetru

500 mp teren
f.s. 15 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

94.000 €
134.29 € / mp

Teren premium 700mp Predeal - DN1 - 4 min pârti ...

Central, Predeal

700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

23.000 €
25.000 €
23.88 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Halchiu

Hălchiu

963 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
18

18.000 €
20.000 €
4.50 € / mp

Teren EXTRAVILAN | 4,000mp Stupinii Prejmerului ...

Stupinii Prejmerului

4.000 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
15

279.000 €
45 € / mp

COMISION 0% | Teren intravilan hale producție/d ...

Uzina 2, Brașov

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

100.000 €
20.41 € / mp

De vanzare

13 Decembrie, Brașov

4.900 mp teren
f.s. 54 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 zile în urmă
8

35.000 €
24.14 € / mp

Teren de vanzare zona Bran-Moieciu

Bran

1.450 mp
1.450 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
19

70.000 €
63.64 € / mp

Comision 0% ! / Teren ideal casa vacan?a

Tohănița, Zărnești

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

54.300 €
108.60 € / mp

Teren intravilan | utilitati | Sanpetru | 500 m ...

Sânpetru

500 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

156.000 €
130 € / mp

Oportunitate Investiție-Teren intravilan,+ util ...

Sânpetru

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

68.700 €
129.87 € / mp

Oportunitate- Teren intravilan Sânpetru -529mp ...

Sânpetru

529 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

79.999 €
83.312 €
78.74 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Harman – 1.016 m ...

Hărman

1.016 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

41.500 €
29.18 € / mp

Teren de vânzare -1422 mp, aproape de p&#2 ...

Glăjărie, Râșnov

1.422 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

49.000 €
49 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp Bod

Bod

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

98.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Vistisoara

Viștea

4.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

40.000 €
10.22 € / mp

Teren extravilan Fundata 3,915 mp

Fundata

3.915 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

100.000 €
26.43 € / mp

Teren Premium în Fundata: 3,784mp de Priveliște ...

Fundata

3.784 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

28.500 €
19 € / mp

Vânzare teren

Central, Făgăraș

1.500 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

4 zile în urmă
6

34.000 €
40 € / mp

Teren Rasnov 850 Mp

Central, Râșnov

850 mp
850 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
6

475.000 €
26.39 € / mp

Teren agricol- 18000 mp -Harman- Dn 11- pretabi ...

Hărman

18.000 mp
18.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
6

330.000 €
22 € / mp

Teren extravilan agricol-pretabil industrial- H ...

Hărman

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
20

650 €
0.18 € / mp

Teren intravilan zona centrala

Bartolomeu, Brașov

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

110.000 €
26.19 € / mp

teren pretabil pensiune -casa,Zarnesti,4km de c ...

Tohanu Nou

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

25.725 €
2.50 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Ș ...

Șinca Nouă

10.290 mp teren
f.s. 50 m
Fâneață
Extravilan
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

460.000 €
5 € / mp

Teren 9,2 Ha Bod |Logistic / Industrial| Doar 5 ...

Bod

92.000 mp teren
f.s. 260 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

436.800 €
491.400 €
80 € / mp

Teren 5460mp Brasov-Stupini / Strada Plaiului

Stupini, Brașov

5.460 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

168.000 €
15.75 € / mp

Oportunitate Unică! Teren în Moieciu ...

Moieciu de Jos

10.669 mp teren
f.s. 30 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

420.000 €
35 € / mp

Teren extravilan 12.000 mp Cristian

Cristian

12.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

46.500 €
61.51 € / mp

Teren Constructii 756 mp Harman/Bod

Hărman

756 mp teren
Construcții