Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 3
Agenție

3 luni în urmă
31

125.000 €
6.25 € / mp

Teren de vânzare în sat Măgura/ ...

Măgura

20.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

231.000 €
11 € / mp

teren case de vvacanta,pensiuni,training place

Măgura

21.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
18

298.485 €
27 € / mp

TEREN INTRAVILAN MAGURA-LANGA BRAN - SUPRAFATA ...

Măgura

11.055 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

45.000 €
18.32 € / mp

Film! In arena Parcului Natural Piatra Craiului ...

Măgura

2.456 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39 €
0.01 € / mp

teren central intravilan splendid 2969 mp sat M ...

Măgura

2.969 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

56.995 €
57.995 €
39.80 € / mp

Teren Magura-Brasov

Măgura

1.432 mp teren
f.s. 37 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
19

49.000 €
19.60 € / mp

Teren pentru casa de vacanta , Pestera , Brasov

Peștera

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

85.000 €
6.26 € / mp

Teren cu energie speciala, Pestera/ 13570mp ext ...

Peștera

La ~5km distanță

13.570 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
11

80.000 €
14.84 € / mp

Teren inconjurat de natura de vanzare in Pester ...

Peștera

La ~5km distanță

5.392 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
11

30.000 €
15 € / mp

Teren extravilan, 2000 mp, Sat Pe?tera (com Moi ...

Peștera

La ~5km distanță

2.000 mp teren
f.s. 75 m
Agenție

6 luni în urmă
11

48.500 €
18.06 € / mp

Teren de poveste, intru-un sat de poveste Peste ...

Peștera

La ~5km distanță

2.686 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Fâneață
Agenție

4 luni în urmă
8

120.000 €
10 € / mp

De vanzare teren intravilan – sat Pestera, comu ...

Peștera

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

114.600 €
25 € / mp

Teren cu priveliste deosebita /muntii Bucegi,in ...

Peștera

La ~5km distanță

4.584 mp teren
f.s. 49 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
8

80.160 €
20 € / mp

Sat Peștera – Moeciu | Vedere panora ...

Peștera

La ~5km distanță

4.008 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

57.000 €
57 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in satul Pestera, Comu ...

Peștera

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
22

1.500.000 €
3,000.00 € / mp

Raritate| Teren intravilan de vis de 6 ha de v ...

Peștera

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan- Sat Pestera/ 1000 mp! Priveli ...

Peștera

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

48.546 €
27 € / mp

Teren 1,798mp Pestera / acces din Strada Princ ...

Peștera

La ~5km distanță

1.798 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

95.844 €
28 € / mp

Teren Pestera 3423 mp/ cu acces din Strada Prin ...

Peștera

La ~5km distanță

3.423 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

60.129 €
27 € / mp

Teren 2,227mp Pestera / acces din Strada Princi ...

Peștera

La ~5km distanță

2.227 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

108.540 €
30 € / mp

Teren 3,618mp Pestera / Strada Principala

Peștera

La ~5km distanță

3.618 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

276.200 €
25 € / mp

Teren intravilan panoramic în Peștera, Moieciu ...

Peștera

La ~5km distanță

11.048 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
14

94.600 €
90.10 € / mp

Teren de vanzare, 1050mp cu proiect de casa in ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

1.050 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

17.600 €
35.20 € / mp

Teren intravilan 500 mp sau 1000 mp în Zar ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

82.500 €
33 € / mp

Comision0% Teren intravilan 2500mp Zarnesti To ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
20

41.000 €
53.74 € / mp

Teren intravilan 763 mp in zona Bran-Tohanita,j ...

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

763 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

56.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Tohanita Bran-Zarmesti Brasov

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

60.000 €
60 € / mp

Teren 1000mp, constructie casa vacanta Tohanita

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

140.000 €
28 € / mp

Teren Tohanita-Zarnesti 5000 mp

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

116.000 €
40 € / mp

Teren Intravilan - Pretabil Investitie

Tohănița, Zărnești

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Măgura, Județul Brașov

Măgura, situată în inima județului Brașov, este o zonă pitorească, ideală pentru cei care caută să investească în terenuri. Această localitate oferă un mediu liniștit, perfect pentru dezvoltări rezidențiale sau pentru escapade în natură. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Măgura, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 51.000 euro, cu oferte care încep de la 45.000 euro și pot ajunge până la 298.485 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 20 euro, cu valori variind între 10 euro/m² și 27 euro/m², oferind opțiuni pentru diverse bugete.