Proprietar
Proprietăți unice: 142
Proprietari: 10
Agenție

2 luni în urmă
8

6.688 €
24.32 € / mp

Teren intravilan Podu Oltului, ID: R2948256

Hărman

275 mp
275 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

4.706 €
2.12 € / mp

Teren cota parte 1/8 Podu Oltului, ID: R2948248

Hărman

2.224 mp
2.224 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

78.100 €
11 € / mp

arabil Harman, spre Prejmer, langa case, acces ...

Hărman

7.100 mp
7.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
9

41.000 €
1.81 € / mp

3 Terenuri Arabile 22679 mp Harman

Hărman

22.679 mp
22.679 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

39.900 €
79.80 € / mp

Teren Intravilan, Harman, cu autorizatie constr ...

Hărman

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

99.900 €
8.60 € / mp

Teren extravilan arabil pretabil investitie cas ...

Hărman

11.620 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

4 luni în urmă
6

37.980 €
58.43 € / mp

TEREN 650 MP in UAT Harman # RoBU Spatii Comerc ...

Hărman

650 mp
650 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

33.500 €
36.500 €
67 € / mp

Teren de vanzare Harman, Brasov , Fish 4 Life

Hărman

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

348.000 €
8 € / mp

Teren de vanzare I 8 Euro/ mp I Deschidere la d ...

Hărman

43.500 mp
43.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

105.000 €
35.59 € / mp

Proprietate 2950mp: Sosea DJ112, Imprejmuit + C ...

Hărman

2.950 mp
2.950 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

47.000 €
47 € / mp

Teren intravilan, HARMAN 1000MP

Hărman

1.000 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

5 luni în urmă
9

294.158 €
19 € / mp

Teren extravilan cu poten?ial ridicat | Harman, ...

Hărman

15.482 mp teren
f.s. 89 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

90.000 €
88.58 € / mp

Oportunitate investi?ie 2 parcele alaturate, Ha ...

Hărman

1.016 mp
1.016 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

33.600 €
67.20 € / mp

DE VANZARE 2 parcele teren intravilan situat in ...

Hărman

500 mp
500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

53.422 €
72.00 € / mp

Teren in HARMAN CU BRANSAMENT DE CURENT # RoBU ...

Hărman

742 mp
742 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
16

105.000 €
105 € / mp

Teren Intravilan Harman cu utilitati , ingradit ...

Hărman

1.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

8 luni în urmă
9

36.500 €
71.99 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Harman, Bra?ov c ...

Hărman

507 mp
507 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

1.550.000 €
48.29 € / mp

Teren Intravilan Cu PUZ Harman 32100 MP

Hărman

32.100 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

9 luni în urmă
5

31.265 €
37 € / mp

Podu Oltului, teren intravilan

Hărman

845 mp
845 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

123.750 €
75 € / mp

Teren 1,650mp Harman / Strada Andrei Saguna

Hărman

1.650 mp teren
f.s. 76 m
Agenție

Mai mult de un an
5

72.000 €
90 € / mp

Teren in suprafata 800 mp situat in Harman stra ...

Hărman

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

62.000 €
103.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Harman, toate ut ...

Hărman

600 mp teren