Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
4

1.400.000 €
0.72 € / mp

Teren de 195 Hectare Arabil în Cincu, Brașov

Cincu

f.s. 300 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 zile în urmă
5

10.000 €
2.13 € / mp

Teren de vanzare Merghindeal, judetul Sibiu

Merghindeal

La ~10km distanță

4.700 mp
4.700 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
9

39.000 €
10.03 € / mp

Oportunitate de investitie Teren

Șoarș

La ~10km distanță

3.890 mp
3.890 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

10 €
0 € / mp

Teren de vanzare in Voila, judetul Brasov

Voila

La ~10km distanță

7.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

36.450 €
10.13 € / mp

Teren intravilan 3600 mp doua fronturi stradale ...

Voila

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
9

39.000 €
10.03 € / mp

Oportunitate de investitie Teren

Bărcut

La ~15km distanță

3.890 mp teren
f.s. 100 m
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
8.93 € / mp

Teren 2800 mp cu iesire la rau de vanzare in Be ...

Beclean

La ~15km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

25.200 €
9 € / mp

Teren cu suprafa?a 2800 mp inprejmuit de vanzar ...

Beclean

La ~15km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.700 €
1 € / mp

5 parcele in zona Oltet , Fagaras

Olteț

La ~15km distanță

10.700 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

17.000 €
13.69 € / mp

Teren intravilan in Oltet Vistea-acte la zi, to ...

Olteț

La ~15km distanță

1.242 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

29.500 €
16.72 € / mp

Teren intravilan 1764 mp toate utilitatiile in ...

Viștea

La ~15km distanță

1.764 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

98.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Vistisoara

Viștea

La ~15km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

585.000 €
64.64 € / mp

Teren intravilan deschidere 60m la DN 9050mp zo ...

Făgăraș

La ~15km distanță

9.050 mp teren
Construcții
Dezvoltator

Mai mult de un an
2

587.000 €
23.22 € / mp

Teren de vanzare in Fagaras

Sud, Făgăraș

La ~15km distanță

25.285 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

937.500 €
25 € / mp
675.000 €

Teren industrial deosebit Fagaras

Nord, Făgăraș

La ~15km distanță

37.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

88.400 €
4 € / mp

Terenuri extravilane agricole de vanzare - Voil ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

22.100 mp teren
f.s. 5 m
Agenție

8 luni în urmă
2

35.000 €
37.72 € / mp

Teren intravilan 928 mp la 5 minute de Cetatea ...

Făgăraș

La ~15km distanță

928 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

15.000.000 €
30.92 € / mp

Platforma chimica Fagaras 48 hectare intravilan ...

Făgăraș

La ~15km distanță

485.083 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

850.000 €
32.69 € / mp

Teren intravilan 26000 mp deschidere 85 m POT27 ...

Făgăraș

La ~15km distanță

26.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

850.000 €
32.69 € / mp

Teren intravilan 26000 mp deschidere 85 m POT27 ...

Făgăraș

La ~15km distanță

26.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

165.300 €
38 € / mp

Teren intravilan 4350 mp cu utilitati in apropi ...

Făgăraș

La ~15km distanță

4.350 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

15.000.000 €
30.92 € / mp

Platforma chimica Fagaras 48 hectare intravilan ...

Făgăraș

La ~15km distanță

485.083 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

37.000 €
74 € / mp

Teren intravilan de vanzare 500 mp zona Veteran ...

Făgăraș

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

37.000 €
74 € / mp

Teren intravilan de vanzare 500 mp zona Veteran ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

120.000 €
5.94 € / mp

Teren intravilan industrial Fagaras

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

20.200 mp
20.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

159.236 €
13.85 € / mp

Teren intravilan 11.500 mp zona mixta M2 acces ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

11.500 mp
11.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.400.000 €
35 € / mp

Vanzare teren industrial 3-5 ha zona industrial ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

40.000 mp
40.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

37.800 €
70 € / mp

Teren intravilan 540 mp zona Livezi cu vedere s ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

540 mp
540 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

37.000 €
74 € / mp

Teren intravilan de vanzare 500 mp zona Veteran ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

14.550.000 €

Vanzare teren industrial

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

f.s. 500 m