Teren de 1250 mp, în Chiscani

18.000 €
14.40 € / mp

Chiscani, Judeţul Brăila

Suprafață teren:
1.250 mp

Descriere teren

vand teren in chiscani suprafata 1250 metri cu deschidere de posibilitate de racordare la utilitati!!!!pentru mai multe detalii lasati mesaj si va raspund cu drag!!! ID anun? : 1769417044
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1652966
Suprafață teren: 1.250 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 197 mp, în Central
19.000 €
Brăila, Central
197 mp teren
Teren intravilan de 500 mp, în Lacu Sărat
18.000 €
Județul Brăila, Lacu Sărat
500 mp teren
Teren de 21100 mp, în Exterior Vest
16.880 €
Brăila, Exterior Vest
21.100 mp teren
Teren de 1316 mp, în Romanu
17.000 €
Județul Brăila, Romanu
1.316 mp teren
Teren de 1512 mp, în Traian
17.000 €
Județul Brăila, Traian
1.512 mp teren
Teren de 1562 mp, în Silistraru
18.000 €
Județul Brăila, Silistraru
1.562 mp teren
Teren de 1300 mp, în Central
18.000 €
Brăila, Central
1.300 mp teren