Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

9.500 €
0.24 € / mp

Teren extravilan

Plopu

40.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

162.500 €
5 € / mp

Vand 3,25 ha teren arabil Ianca Braila

Central, Ianca

La ~5km distanță

32.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

48.000 €
1.20 € / mp

De vanzare 4Ha teren arabil Ianca Braila teren ...

Est, Ianca

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

13.000 €
1.30 € / mp

Teren agricol 10.000mp Ianca, 1km de DN2B, IRIG ...

Exterior Vest, Ianca

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
2

4.300 €
1 € / mp

Teren agricol - arabil , Movila Miresii Jud Bra ...

Movila Miresii

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

13.920 €
6 € / mp

Vand teren

Căldărușa

La ~10km distanță

2.320 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

9.413 €
0.20 € / mp

Teren agricol 5 ha

Bordei Verde

La ~10km distanță

47.000 mp
47.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

4.909 €
1.96 € / mp

Vanzare teren intravilan Mircea Voda, Braila

Mircea Vodă

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

13.000 €
18.57 € / mp

Teren intravilan Mircea Voda

Mircea Vodă

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

23.000 €
6.98 € / mp

Casa si teren

Urleasca

La ~10km distanță

4 camere
3.296 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

166.400 €
6,400.00 € / mp

TEREN AGRICOL!

Râmnicelu

La ~15km distanță

26 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

12.500 €
0.76 € / mp

Teren extravilan

Grădiștea

La ~15km distanță

16.500 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

500.000 €
333.33 € / mp

Teren cu autorizatie

Vișani

La ~15km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

9.145 €
4,572.50 € / mp

Teren De Vanzare

Surdila-Găiseanca

La ~15km distanță

2 mp teren
Agenție

Azi
1

0 €

Proprietar persoana fizica vand 1,87 ha teren a ...

Traian

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

17.000 €
11.24 € / mp

Vand teren intravilan in Traian sat, jud. Brail ...

Traian

La ~20km distanță

1.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

20.999 €
6.56 € / mp

Teren de vanzare intravilan 3200mp com. Traian, ...

Traian

La ~20km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

100.000 €

Vand teren intravilan

Scorțaru Nou

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

17.500 €
0.88 € / mp

Vand 2.65ha teren agricol in judetul Braila

Scorțaru Nou

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

32.000 €
8 € / mp

Teren intravilan Scortaru Nou, Braila

Scorțaru Nou

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

75.000 €
30 € / mp

vand teren sat scortaru vechi judetu braila ter ...

Scorțaru Vechi

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

3.700 €
5 € / mp

Vand teren intravilan in comuna Surdila-Greci.

Surdila-Greci

La ~20km distanță

740 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

50.000 €
1 € / mp

Teren arabil Surdila Greci, Braila, 5 hectare

Surdila-Greci

La ~20km distanță

50.000 mp
50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren arabil Surdila Greci, Braila, 5 hectare

Surdila-Greci

La ~20km distanță

50.000 mp teren
Agenție

Azi
3

5.144 €
3.41 € / mp

Teren intravilan Pitula?i

Pitulați

La ~20km distanță

1.509 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

4.300 €
10.02 € / mp

Vand teren agricol in intravilanul comunei Roma ...

Romanu

La ~20km distanță

429 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

28.944 €
12 € / mp

Teren intravilan ( loc de casa) 2412 mp

Romanu

La ~20km distanță

2.412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

13.000 €
5.20 € / mp

Teren intravilan comuna Romanu

Romanu

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

32.000 €
34.000 €
12.47 € / mp

Teren intravilan 2.566 mp. in loc. Romanu, jud. ...

Romanu

La ~20km distanță

2.566 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

17.000 €
12.92 € / mp

De Vanzare Teren zona Romanu

Romanu

La ~20km distanță

1.316 mp
1.316 mp teren