De vanzare 4Ha teren arabil Ianca Braila teren agricol

48.000 €
1.20 € / mp

Ianca, Judeţul Brăila

Suprafață teren:
40.000 mp

Descriere teren

De vanzare 4 hectare in Ianca judetul braila.teren arabil extravilan.loturi de teren ianca .braila.12000 euro hectarul. ID anun? : 1773833136
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1652020
Suprafață teren: 40.000 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 220 mp, în Central
49.000 €
Brăila, Central
220 mp teren
Teren intravilan de 4400 mp, în Lacu Sărat
44.000 €
Județul Brăila, Lacu Sărat
4.400 mp teren
Teren intravilan de 400 mp, în Apollo
50.000 €
Brăila, Apollo
400 mp teren
Teren intravilan de 1000 mp, în Chercea
50.000 €
Brăila, Chercea
1.000 mp teren
Teren intravilan de 766 mp, în Cazasu
49.790 €
Județul Brăila, Cazasu
766 mp teren
Teren intravilan de 236 mp, în Chercea
44.840 €
Brăila, Chercea
236 mp teren
Teren intravilan de 4000 mp, în Baldovinești
48.000 €
Județul Brăila, Baldovinești
4.000 mp teren
Teren intravilan de 247 mp, în Central
45.000 €
Brăila, Central
247 mp teren
Teren de 9500 mp, în Cazasu
47.500 €
Județul Brăila, Cazasu
9.500 mp teren