Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
2

4.300 €
1 € / mp

Teren agricol - arabil , Movila Miresii Jud Bra ...

Movila Miresii

4.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
1

166.400 €
6,400.00 € / mp

TEREN AGRICOL!

Râmnicelu

La ~10km distanță

26 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

23.000 €
6.98 € / mp

Casa si teren

Urleasca

La ~10km distanță

4 camere
3.296 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

20.999 €
6.56 € / mp

Teren de vanzare intravilan 3200mp com. Traian, ...

Traian

La ~10km distanță

3.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

17.000 €
11.24 € / mp

Vand teren intravilan in Traian sat, jud. Brail ...

Traian

La ~10km distanță

1.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
4

100.000 €

Vand teren intravilan

Scorțaru Nou

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

32.000 €
8 € / mp

Teren intravilan Scortaru Nou, Braila

Scorțaru Nou

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
1

17.500 €
0.88 € / mp

Vand 2.65ha teren agricol in judetul Braila

Scorțaru Nou

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

13.920 €
6 € / mp

Vand teren

Căldărușa

La ~10km distanță

2.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

32.000 €
34.000 €
12.47 € / mp

Teren intravilan 2.566 mp. in loc. Romanu, jud. ...

Romanu

La ~15km distanță

2.566 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

17.000 €
12.92 € / mp

De Vanzare Teren zona Romanu

Romanu

La ~15km distanță

1.316 mp
1.316 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă

13.000 €
5.20 € / mp

Teren intravilan comuna Romanu

Romanu

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

13.000 €
1.30 € / mp

Teren agricol 10.000mp Ianca, 1km de DN2B, IRIG ...

Exterior Vest, Ianca

La ~15km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă

162.500 €
5 € / mp

Vand 3,25 ha teren arabil Ianca Braila

Central, Ianca

La ~15km distanță

32.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

48.000 €
1.20 € / mp

De vanzare 4Ha teren arabil Ianca Braila teren ...

Est, Ianca

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

9.413 €
0.20 € / mp

Teren agricol 5 ha

Bordei Verde

La ~15km distanță

47.000 mp
47.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

230 €
0.03 € / mp

Teren cota parte 3/48 Tudor Vladimirescu R25486 ...

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

6.950 mp
6.950 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

2 luni în urmă
2

14.000 €
6.43 € / mp

Vanzare teren intravilan

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

2.177 mp
2.177 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

58.500 €
23.40 € / mp

Teren 2500 mp, curent 3,80W, pretabil hala sau ...

Mărtăcești

La ~15km distanță

2.500 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
13.85 € / mp

Vand teren 2.527 mp + container locuibil, Silis ...

Silistraru

La ~15km distanță

2.527 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

29.050 €
10 € / mp

Teren intravilan de constructii 2905 mp, 10 eur ...

Silistraru

La ~15km distanță

2.905 mp teren
f.s. 8 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

18.000 €
11.52 € / mp

Vand URGENT teren intravilan Silistraru, Braila ...

Silistraru

La ~15km distanță

1.562 mp teren
Agenție

3 zile în urmă

57.150 €
9 € / mp

Teren 6350 mp, deschidere 90 m, la 19 km de Bra ...

Silistraru

La ~15km distanță

6.350 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
616.67 € / mp

De vanzare

Gurguieți

La ~15km distanță

60,77 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

La ~20km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

35.000 €
7.39 € / mp

Teren de vanzare Unirea

Unirea

La ~20km distanță

4.735 mp
4.735 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

19.900 €
9.68 € / mp

Teren intravilan 2056 mp, deschidere 20 m, util ...

Unirea

La ~20km distanță

2.056 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €
7.39 € / mp

Teren intravilan comuna Unirea

Unirea

La ~20km distanță

4.735 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

4.909 €
1.96 € / mp

Vanzare teren intravilan Mircea Voda, Braila

Mircea Vodă

La ~20km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

13.000 €
18.57 € / mp

Teren intravilan Mircea Voda

Mircea Vodă

La ~20km distanță

700 mp teren