Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

13.920 €
6 € / mp

Vand teren

Căldărușa

2.320 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

23.000 €
6.98 € / mp

Casa si teren

Urleasca

La ~5km distanță

4 camere
3.296 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

13.000 €
1.30 € / mp

Teren agricol 10.000mp Ianca, 1km de DN2B, IRIG ...

Exterior Vest, Ianca

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă

162.500 €
5 € / mp

Vand 3,25 ha teren arabil Ianca Braila

Central, Ianca

La ~10km distanță

32.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

48.000 €
1.20 € / mp

De vanzare 4Ha teren arabil Ianca Braila teren ...

Est, Ianca

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

17.000 €
11.24 € / mp

Vand teren intravilan in Traian sat, jud. Brail ...

Traian

La ~15km distanță

1.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

20.999 €
6.56 € / mp

Teren de vanzare intravilan 3200mp com. Traian, ...

Traian

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
1

5.716 €
2.20 € / mp

Vand teren (se poate construi casa)

Lanurile

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

31.000 €
1 € / mp

Teren agricol Lanurile

Lanurile

La ~15km distanță

31.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

14.304 €

imobiliare, teren intravilan

Viziru

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren + casa, 1.000 mp, pozi?ie excelenta pentr ...

Viziru

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

22.000 €
0.88 € / mp

Vand 2,5 hectare productive in loc Viziru jude? ...

Viziru

La ~15km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
13.85 € / mp

Vand teren 2.527 mp + container locuibil, Silis ...

Silistraru

La ~15km distanță

2.527 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

18.000 €
11.52 € / mp

Vand URGENT teren intravilan Silistraru, Braila ...

Silistraru

La ~15km distanță

1.562 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

La ~15km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €
7.39 € / mp

Teren intravilan comuna Unirea

Unirea

La ~15km distanță

4.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

13.000 €
18.57 € / mp

Teren intravilan Mircea Voda

Mircea Vodă

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
1

12.500 €
4.33 € / mp

teren pentru casa Zavoaia

Zăvoaia

La ~20km distanță

2.886 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

4.500 €
1.50 € / mp

Vand Teren Extravilan

Zăvoaia

La ~20km distanță

3.000 mp teren
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

32.000 €
34.000 €
12.47 € / mp

Teren intravilan 2.566 mp. in loc. Romanu, jud. ...

Romanu

La ~20km distanță

2.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

13.000 €
5.20 € / mp

Teren intravilan comuna Romanu

Romanu

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

285.000 €
4.75 € / mp

URGENT ..Teren agricol Ferma de mure , zmeura s ...

Albina

La ~20km distanță

4 camere
60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

11.000 €
12.22 € / mp

Vand teren Albina

Albina

La ~20km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

32.000 €
8 € / mp

Teren intravilan Scortaru Nou, Braila

Scorțaru Nou

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

100.000 €

Vand teren intravilan

Scorțaru Nou

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
1

17.500 €
0.88 € / mp

Vand 2.65ha teren agricol in judetul Braila

Scorțaru Nou

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600.000 €
25 € / mp

De vanzare/inchiriere spatiu Industrial/agricol ...

Tichilești

La ~25km distanță

24.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri

0 €

Bunuri imobile

Tichilești

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

177.500 €
25 € / mp

teren sat lacu sarat braila

Lacu Sărat

La ~25km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
6

60.000 €
46.15 € / mp

Loc de casa Lacu Sarat Braila

Lacu Sărat

La ~25km distanță

1.300 mp teren