Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

255.000 €
255,000.00 € / mp

Vand teren teren agricol 33ha, in Sanmihaiu de ...

Sânmihaiu de Câmpie

1 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

13 ore în urmă
4

25.000 €
6.16 € / mp

Teren extravilan de vanzare Brateni acces la La ...

Sânmihaiu de Câmpie

La ~5km distanță

4.056 mp
4.056 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

12.999 €
1.27 € / mp

Teren extravilan, 10.200mp, ?agu

Budești

La ~5km distanță

10.200 mp
10.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

88.000 €

vand teren intabulat cu destinatia lac de pescu ...

Țaga

La ~20km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

75.000 €
15 € / mp

Teren intravilan Camaras(Cluj) sat Naoiu

Năoiu

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5.900 €
1.76 € / mp

Teren intravilan intreg sau parcele - str. Zavo ...

Viișoara, Bistrița

La ~25km distanță

3.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 1000 mp acces asfaltat, utilit ...

Măhal

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

20 €
0.01 € / mp

Vand Teren Intravilan

Mociu

La ~25km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

6.000 €
7.50 € / mp

De vanzare teren

Breaza

La ~25km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

164.000 €
28.03 € / mp

Teren extravilan de vanzare Valea Jelnei-Bistri ...

Central, Bistrița

La ~30km distanță

5.850 mp
5.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

68.500 €
95.01 € / mp

Teren intravilan str Zavoaie

Exterior Vest, Bistrița

La ~30km distanță

721 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

37.000 €
24.67 € / mp

Teren 1500 MP/15 ari pe Str Paltinului Valea Gh ...

Exterior Est, Bistrița

La ~30km distanță

1.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

1.240 €
0.34 € / mp

P. F. vand Teren extravilan in vecinatatea noil ...

Exterior Vest, Bistrița

La ~30km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
13

26.000 €
52 € / mp

Teren intravilan Bistrita Aleea Trifoiului nr 2 ...

Central, Bistrița

La ~30km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

59.000 €
60.20 € / mp

Teren intravilan de vanzare Bistrita, zona Romb ...

Central, Bistrița

La ~30km distanță

980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

140.000 €
84.34 € / mp

Proprietar: Teren de vânzare cu Panorama si uti ...

Nord, Bistrița

La ~30km distanță

1.660 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

39.900 €
14.78 € / mp

Teren intravilan, Chintelnic, 27 ari

Exterior Vest, Bistrița

La ~30km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.725 €
0.12 € / mp

Teren intravilan zona Crainimat la strada

Exterior Vest, Bistrița

La ~30km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

80.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare

Central, Bistrița

La ~30km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.100 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare

Central, Bistrița

La ~30km distanță

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

36.000 €
1.20 € / mp

Vând teren 30 ari (eventual parcele 10 ari)

Nord-Vest, Bistrița

La ~30km distanță

30.000 mp teren
f.s. 40 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

180.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan, Bistrita, Valea Rusului

Nord, Bistrița

La ~30km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

28.000 €
4.83 € / mp

Vand teren agricol fertil, zona insorita

Moișa

La ~30km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

16 €
0.01 € / mp

Teren intravilan

Ghirișu Român

La ~30km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

30.000 €
24.14 € / mp

Teren extravilan tip livada

Cetății, Bistrița

La ~30km distanță

1.243 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

35.000 €
2.80 € / mp

Vand 12.500 mp teren extravilan Lunca Ilvei Bis ...

Lunca

La ~30km distanță

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

15.000 €
15 € / mp

Vand 1000mp teren intravilan Lunca Ilvei Bistri ...

Lunca

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

23.000 €
15.08 € / mp

Teren intravilan Dealul Jelnei, 1525 mp

Jelna

La ~30km distanță

1.525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.915 €
2.92 € / mp

Teren de vanzare Bistrita, intrare in Jelna

Jelna

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

2.700 €
1 € / mp

Vând teren 27 ari în Jelna – aproape de Crama J ...

Jelna

La ~30km distanță

2.700 mp teren
Construcții