Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
20

53.000 €
24.09 € / mp

Teren în Crainimăt cu Proiect de Casă Inclus – ...

Crainimăt

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

0 €

Teren intravilan | 5-26 ari | Crainimat

Crainimăt

Agenție

9 luni în urmă
11

3.500 €
1.61 € / mp

Teren intravilan 2177 mp Sieu Magherus

Crainimăt

2.177 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

210.000 €
17.07 € / mp

Teren intravilan 12.300 mp oportunitate investi ...

Crainimăt

12.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

16.313 €
8.59 € / mp

Teren arabil intravilan, 1900mp, Sieu-Magherus, ...

Șieu-Măgheruș

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Intravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

16.313 €
16.31 € / mp

Teren arabil extravilan, 1000mp, Sieu-Magherus, ...

Șieu-Măgheruș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
7

39.000 €
7.36 € / mp

Vand 53 de ari de teren intravilan in Arcalia

Arcalia

La ~5km distanță

5.300 mp teren
f.s. 15 m

Agenție

Ieri
2

67.500 €
25.05 € / mp

Teren intravilan Sarata - 27 ari cu deschidere ...

Sărata

La ~5km distanță

2.695 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

50.000 €
14.29 € / mp

Teren 3500 mp intravilan in Cart. Sarata - BN

Sărata

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

3.000 €
1.03 € / mp

Teren 2900 mp la drum principal-Parcelabil-pano ...

Sărata

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

3.000 €
0.68 € / mp

Teren 4400 mp -Parcelabil - panoramic - Sarata

Sărata

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

19.500 €
32.50 € / mp

Teren 600 mp la drum principal-panoramic-Sarata

Sărata

La ~5km distanță

600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

108.000 €
20 € / mp

Teren 5400 mp-limita intravilan-2 deschideri-Sa ...

Sărata

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
3

191.000 €
36.04 € / mp

De vanzare teren intravilan Viisoara, Jud. BN

Viișoara

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

45.000 €
66.18 € / mp

De vanzare teren intravilan 680 mp - Aleea Fage ...

Viișoara

La ~5km distanță

680 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

55.000 €

Teren intravilan top, 7.57 ari de vanzare in Vi ...

Viișoara

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
2

62.500 €
36.76 € / mp

Teren intravilan cu dubla deschidere Viisoara, ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

254.000 €
40 € / mp

teren intTavilan situat in Viisoara, Jud. Bistr ...

Viișoara

La ~5km distanță

6.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

1.000.000 €
94.34 € / mp

Teren intravilan de v #226;nzare #238;n Loc Vii ...

Viișoara

La ~5km distanță

10.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

25.000 €

Teren pentru vila, intravilan 7 ari - cartier V ...

Viișoara

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
1

12.000 €

Teren extravilan 5.75 ari , de vanzare - Bistri ...

Viișoara

La ~5km distanță

f.s. 22 m
Bancă

9 luni în urmă

4.000 €
2.22 € / mp

Teren agricol extravilan de 1800 mp, în Viișoar ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
50.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 1000 mp-ideal locuinte P+4/Hal ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

24.000 €
12 € / mp

Teren 20 ari, extravilan, zona Heidenfeld

Viișoara, Bistrița

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

300 €
0.30 € / mp

Teren de inchiriat la DN 17

Viișoara, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5.900 €
1.76 € / mp

Teren intravilan intreg sau parcele - str. Zavo ...

Viișoara, Bistrița

La ~5km distanță

3.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
50.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 1000 mp-ideal locuinte P+4/Hal ...

Viișoara, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

4.250 €

Oportunitate Investi?ie: Teren Intravilan parce ...

Viișoara, Bistrița

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
22.05 € / mp

Teren Extravilan, 2365 mp , panorama superba! V ...

Viișoara, Bistrița

La ~5km distanță

1.134 mp
1.134 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

160.000 €
32 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 5000 mp, zona Viis ...

Viișoara, Bistrița

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren