Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

1.200 €
1.33 € / mp

Teren de vanzare

Anieș

900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

16.500 €
1.16 € / mp

Padure 1,42 hectare in Poiana Ilvei

Poiana Ilvei

La ~10km distanță

14.200 mp
14.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

12.575 €
5.54 € / mp

Teren pt casa/cabana, de vanzare, 23arii, Sange ...

Central, Sângeorz-Băi

La ~10km distanță

2.270 mp
2.270 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

35.000 €
23.33 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, 1.500 mp, zona Va ...

Central, Sângeorz-Băi

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
4

5.000 €
2.29 € / mp

Teren intravilan 2.182 mp in loc. Sant, jud. Bi ...

Valea Mare (Șanț)

La ~15km distanță

2.182 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

29.000 €
21.11 € / mp

Teren de vanzare in Livezile

Feldru

La ~20km distanță

1.374 mp
1.374 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

2.100 €
0.42 € / mp

Teren 5000 mp-ideal investitie-Ghinda

Feldru

La ~20km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

30.000 €
10.71 € / mp

Teren extravilan 2.800 mp in Livezile

Feldru

La ~20km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

69.000 €
75.000 €
22.18 € / mp

Teren intravilan de vânzare (3111mp)

Feldru

La ~20km distanță

3.111 mp teren
f.s. 134 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
1.50 € / mp

De vânzare teren in spatele Popasuli Transilva ...

Tiha Bârgăului

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

89.900 €
30.60 € / mp

Teren extravilan Colibita (29 ari) situat la co ...

Tiha Bârgăului

La ~20km distanță

2.938 mp
2.938 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

219.450 €
21 € / mp

De vanzare! Parcele teren, construibil,in Piatr ...

Tiha Bârgăului

La ~20km distanță

10.450 mp
10.450 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

105.000 €
2.100 €
21 € / mp

Teren de vanzare la Piatra Fantanele

Tiha Bârgăului

La ~20km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

44.900 €
15.94 € / mp

Teren extravilan 28 ari,zona Piatra Fantanele

Tiha Bârgăului

La ~20km distanță

2.817 mp
2.817 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

22.000 €
21.96 € / mp

Teren intravilan 1002 mp cu utilitati-ideal cab ...

Tiha Bârgăului

La ~20km distanță

1.002 mp
1.002 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

56.000 €
20 € / mp

Vand teren Muresenii Bargaului

Tiha Bârgăului

La ~20km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

219.450 €
21 € / mp

De vânzare! Parcele în Piatra Fântânele, BN, pe ...

Tiha Bârgăului

La ~20km distanță

10.450 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

37.400 €
17 € / mp

Teren Pasul Tihuta intravilan 22 ari cu panoram ...

Tiha Bârgăului

La ~20km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

36.015 €
35 € / mp

Teren de vanzare, localitatea Piatra Fantanele

Tiha Bârgăului

La ~20km distanță

1.029 mp
1.029 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

44.900 €
29.93 € / mp

Teren intravilan 1500 mp Zona deosebita, Piatra ...

Tiha Bârgăului

La ~20km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

430.000 €
34.16 € / mp

Oportunitate langa lacul Colibita! Teren intrav ...

Tiha Bârgăului

La ~20km distanță

12.588 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

59.900 €
4.97 € / mp

Teren extravilan, 12050 mp, la doar 19 km de or ...

Prundu Bârgăului

La ~20km distanță

12.050 mp
12.050 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

34.500 €
25.02 € / mp

Teren 1379mp,INTRAVILAN,zona PRUNDU BARGAULUI

Prundu Bârgăului

La ~20km distanță

1.379 mp
1.379 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

2.500 €
2.27 € / mp

Teren parcelat intravilan Prundu Bargaului

Prundu Bârgăului

La ~20km distanță

1.100 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

2.500 €
3.50 € / mp

teren intravilan - 2 minute de centru Prundu Ba ...

Prundu Bârgăului

La ~20km distanță

715 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

14.125 €
2.83 € / mp

teren intravilan 5000 mp Prundu Bargaului, jud. ...

Prundu Bârgăului

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

45.000 €
2.91 € / mp

Teren cu 2 izvoare, Prundul Bargaului

Prundu Bârgăului

La ~20km distanță

15.470 mp
15.470 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

45.000 €
12.03 € / mp

Teren 37.5 ari intravilan

Bistrița Bârgăului

La ~20km distanță

3.741 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

14.900 €
5.96 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 25 ari, zona Rusul ...

Josenii Bârgăului

La ~25km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
10.92 € / mp

Teren intravilan Rusu Bargaului

Josenii Bârgăului

La ~25km distanță

4.122 mp
4.122 mp teren