Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
9

99.900 €
3.20 € / mp

RECO teren extravilan Remeti

Remeți

31.258 mp teren
f.s. 45 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

149.900 €
1.16 € / mp

Teren 130000 mp extravilan, faneata si padure, ...

Munteni

La ~5km distanță

128.948 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
11

53.500 €
5.30 € / mp

De vânzare teren intravilan 10,100 mp, cu anexă ...

Munteni

La ~5km distanță

10.100 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

169.900 €
17.70 € / mp

Reco Teren Intravilan Bulz cu Lac si o privelis ...

Bulz

La ~10km distanță

9.600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
11

56.500 €
5.59 € / mp

De vanzare teren intravilan 10,100 mp, cu anexa ...

Bulz

La ~10km distanță

10.100 mp
10.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

8.200 €
7.81 € / mp

Teren extravilan de 1050mp, Bulz

Bulz

La ~10km distanță

1.050 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
6

61.300 €
12.99 € / mp

Teren intravilan cu utilitati, zona turistica B ...

Bulz

La ~10km distanță

4.719 mp teren
f.s. 9 m
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

50.000 €
3.88 € / mp

Teren intravilan 1.28ha Remetiperfect pensiune/ ...

Bulz

La ~10km distanță

12.877 mp
12.877 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

31.500 €
21 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTI?IE | TEREN INTRAVILAN | ...

Bulz

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
15

180.000 €
3.53 € / mp

Teren extravilan in localitatea Bulz

Bulz

La ~10km distanță

51.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

34.900 €
4.75 € / mp

Teren 7,350mp Bulz / Drumul Secundar

Bulz

La ~10km distanță

7.350 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

28.000 €
11.43 € / mp

URGENT-Teren Barajul Lesu

Bulz

La ~10km distanță

2.450 mp
2.450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

169.900 €

Reco Teren Intravilan Bulz cu Lac si o privelis ...

Bulz

La ~10km distanță

f.s. 160 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

28.000 €
11.43 € / mp

URGENT-Teren Barajul Lesu

Bulz

La ~10km distanță

2.450 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
18

12.500 €
4.06 € / mp

Teren intravilan constructii 3082 mp Damis Brat ...

Damiș

La ~10km distanță

3.082 mp teren
f.s. 40 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
25

12.500 €
4.06 € / mp

Teren intravilan constructii 3082 mp Damis Brat ...

Damiș

La ~10km distanță

3.082 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

35.000 €
11.67 € / mp

Teren intravilan, de vânzare în Damiș- Bratca p ...

Damiș

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

24.900 €
6.64 € / mp

Teren intravilan 3.749 mp Beznea, com. Bratca, ...

Bratca

La ~10km distanță

3.749 mp
3.749 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

10.000 €
1 € / mp

Tere de vanzare in sat Damis com Bratca

Bratca

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

51.795 €
13.28 € / mp

Teren de vis de vanzare in Remeti-Bihor-27p0 mp

Bratca

La ~10km distanță

3.900 mp
3.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

41.900 €
7.15 € / mp

Teren 5,862mp Bratca / Drumul principala

Bratca

La ~10km distanță

5.862 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

57.420 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Bratca

La ~10km distanță

5.742 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

16.000 €
5.88 € / mp

Teren 2,723mp Bratca / Drumul principala

Bratca

La ~10km distanță

2.723 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

35.000 €
11.67 € / mp

Teren intravilan, de vanzare in Dami?- Bratca p ...

Bratca

La ~10km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

104.900 €
1.02 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 103.000mp | BALANACA-GROSI | ...

Bălnaca-Groși

La ~10km distanță

103.000 mp teren
f.s. 500 m
Construcții
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
11

39.900 €
4.27 € / mp

TEREN | 9341 MP | BALNACA GROSI | BIHOR

Bălnaca

La ~15km distanță

9.341 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

104.900 €
1.02 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 103.000mp | BALANACA-GROSI | ...

Bălnaca

La ~15km distanță

103.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

24.900 €
3.95 € / mp

TEREN | BALNACA | 6301MP | BIHOR

Bălnaca

La ~15km distanță

6.301 mp teren
f.s. 2 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

527.153 €
7,530.76 € / mp

Teren de vanzare in Suncuius, 4,7 ha intravilan ...

Șuncuiuș

La ~15km distanță

47.923 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

25.000 €
10.10 € / mp

Vand teren intravilan Tomnatic

Șuncuiuș

La ~15km distanță

2.476 mp
2.476 mp teren