Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

109.500 €
15 € / mp

Paule?ti, Prahova - Teren extravilan - In spate ...

Păulești

7.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

10.500 €

Livada de vanzare.

Spinuș

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
2

50.000 €
10 € / mp

vand teren extravilan bun pt investitie hale me ...

Țigăneștii de Criș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

200.000 €
70.57 € / mp

Vand CLADIRE in constructie cu teren 2834 mp cu ...

Fegernic

La ~10km distanță

2.834 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
2

30.500 €
9.36 € / mp

Vand teren cu pomi fructiferi si vita de vie

Tileagd

La ~10km distanță

3.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

24.000 €
70.38 € / mp

Teren intravilan 341 mp cu 2 containere Padurea ...

Pădurea Neagră

La ~15km distanță

341 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

42.000 €
13.55 € / mp

Teren intravilan Lugasu de Sus

Lugașu de Sus

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

21.000 €
7.24 € / mp

Teren intravilan si agricol

Lugașu de Sus

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,000 € și 38.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

850.000 €
11.95 € / mp

Investiție rară în Bihor

Sălard

La ~15km distanță

71.158 mp teren
f.s. 100 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

34.912 €
16 € / mp

Teren loc de casa in Sisterea, langa Oradea, dr ...

Cetariu

La ~15km distanță

2.182 mp
2.182 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

82.728 €
18 € / mp

teren intravilan cetariu

Cetariu

La ~15km distanță

4.596 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

22.000 €
22 € / mp

Teren de vânzare intravilan Peștiș

Central, Aleșd

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri

34.925 €
55 € / mp

Vind teren in spatele strandului din Alesd

Central, Aleșd

La ~20km distanță

635 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
4

32.415 €
3 € / mp

Teren intravilan Sinteu 10805mp

Șinteu

La ~20km distanță

10.805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

50.000 €
10 € / mp

teren extravilan

Fughiu

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

990.000 €
988.410 €
141.23 € / mp

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~20km distanță

7.010 mp
7.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

114.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Osorhei !

Oșorhei

La ~20km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

45.000 €
90 € / mp

Teren intravilan Oradea Cartierul Tineretului 5 ...

Oșorhei

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

15.500 €
31 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Oșorhei

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

82.500 €
55 € / mp

Teren intravilan Osorhei

Oșorhei

La ~20km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

43.000 €
56.28 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cheriu, langa Or ...

Oșorhei

La ~20km distanță

764 mp
764 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

23.500 €
47 € / mp

Parcele/loc casa 500mp/casa in stadiu de proiec ...

Oșorhei

La ~20km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

65.000 €
90.28 € / mp

Teren +casa batraneasca

Oșorhei

La ~20km distanță

720 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

26.000 €
52 € / mp

Teren de vanzare Osorhei !

Oșorhei

La ~20km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

25.500 €
50.80 € / mp

Vand teren 500 mp cu proiect ?i autoriza?ii O?o ...

Oșorhei

La ~20km distanță

502 mp
502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan de vanzare Osorhei, zona straz ...

Oșorhei

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

25.500 €
50.80 € / mp

Vand teren 500 mp cu proiect si autorizatii Oso ...

Oșorhei

La ~20km distanță

502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

142.000 €
57.96 € / mp

Teren de vanzare centura O?orhei intravilan 245 ...

Oșorhei

La ~20km distanță

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

9.000 €
0.82 € / mp

VAND TEREN DEOSEBIT,are suprafata de 11000 m si ...

Tinăud

La ~20km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

39.500 €
41.54 € / mp

Vand teren intravilan Alparea

Alparea

La ~20km distanță

951 mp teren