Proprietăți unice: 11
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

49.900 €
97.46 € / mp

RECO Teren intravilan Tineretului

Orașul Nou, Oradea

512 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

884.000 €
80 € / mp

7 parcele teren intravilan , zona Lacuri Oradea

Orașul Nou, Oradea

11.050 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

699.000 €
132.01 € / mp

RECO , teren cu PUZ 4 blocuri, Oradea

Orașul Nou, Oradea

5.295 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

33.000 €
29.60 € / mp

TEREN | DE VANZARE | COADA LACULUI

Orașul Nou, Oradea

1.115 mp
1.115 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

68.500 €
47.77 € / mp

Teren toate utilitatile Paleu

Orașul Nou, Oradea

1.434 mp
1.434 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

500.000 €
58.82 € / mp

Teren intravilan 8500 mp in Iosia, Oradea

Orașul Nou, Oradea

8.500 mp
8.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

57.800 €
58.62 € / mp

Teren intravilan de vanzare Oradea, zona Dealur ...

Orașul Nou, Oradea

986 mp
986 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 57,800 € și 65.800 €
Agenție

2 luni în urmă
2

1.600.000 €
1,330.01 € / mp

Teren ultracentral cu proiect P+8E avizat CMUAT ...

Orașul Nou, Oradea

1.203 mp
1.203 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

55.000 €
119.57 € / mp

NECTORA IMOB-Teren Intravilan Zona Facliei, Ter ...

Orașul Nou, Oradea

460 mp
460 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

77.660 €
44 € / mp

Teren intravilan 1765 mp cu panorama in Cartier ...

Orașul Nou, Oradea

1.765 mp
1.765 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

140 €
0.06 € / mp

Teren de vanzare Oradea cartier Oncea 2454 mp i ...

Orașul Nou, Oradea

2.454 mp
2.454 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
15

245.000 €
70 € / mp

Teren industrial 3500 mp, zona centura Ioșia St ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 31.690000534058 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
13

620.000 €
147.62 € / mp

Vand teren intravilan Iosia (Oradea) 4 200 mp s ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

73.500 €
105 € / mp

Teren intravilan | Sanmartin | Bihor

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
1

240.000 €
240 € / mp

Teren 1000 mp de vanzare in Iosia Oradea

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

229.000 €
224.07 € / mp

Teren de 1022mp de vanzare,Onestilor,Iosia,Orad ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

248.800 €
243.44 € / mp

Teren intravilan 1022 mp – Ioșia | Zonă liniști ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.590.000 €
356.36 € / mp

Teren intravilan 7200 mp pentru dezvoltare imob ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

7.268 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

147.000 €
294 € / mp

Teren 500 mp de vanzare in Iosia, Oradea

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

871.139 €
719.950 €
497.79 € / mp

Teren intravilan de vanzare,locuinte colective ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

903.000 €
1,500.00 € / mp

RECO, Teren de inchiriat, Zona Iosia

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

602 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an

510.000 €
60 € / mp

teren intravilan oradea in iosia 8500 mp

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.650.000 €
1,367.03 € / mp

Teren de vanzare pentru constructie bloc, 11 et ...

Decebal, Oradea

La ~5km distanță

1.207 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
600.34 € / mp

Teren cu doua case si cu PUZ pentru Bloc, zona ...

Centru Civic, Oradea

La ~5km distanță

583 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

467.900 €
828.14 € / mp

Teren intravilan pentru DEZVOLTATORI

Centru Civic, Oradea

La ~5km distanță

565 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

155.000 €
299.81 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, Cantemir

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

517 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

110.000 €
495.50 € / mp

Teren + casa si anexa (demolabile) de vanzare | ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

222 mp
222 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

187.980 €
60 € / mp

Vanzare Teren intravilan 3133 mp strada Sofiei, ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

3.133 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

249.500 €
1,782.14 € / mp

Teren cu constructie de demolat, Cantemir,Orade ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

523 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

219.999 €
439.12 € / mp

Teren cu casa demolabila pretabil pt investitie ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

501 mp
501 mp teren