Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

120.000 €

Teren intravilan suprafa?a 4118 m2 Oradea str. ...

Decebal, Oradea

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

280.000 €
280 € / mp

Teren 1000mp + casa demolabila Oradea, Bihor

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

Teren intravilan, de vanzare, str Gheorghe Doja

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

143.750 €
150.000 €
115 € / mp

Teren intravilan, zona verde, 1250mp, str. Soar ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

1.250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

130 €
0.07 € / mp

Teren Spitalul judetean Zona Doja Graurilor Rim ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

1.758 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

990.000 €

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

36.900 €
73.51 € / mp

De vanzare parcele Santandrei cu toate utilitat ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

316.250 €
115 € / mp

Vind teren intravilan 2750 mp la centura Oradea ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

111.000 €
133.25 € / mp

TEREN INTRAVILAN - 833 mp | Str. Ciheiului, Ora ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

833 mp
833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

880.000 €
88 € / mp

Vand Teren INTRAVILAN Oradea, 10.000mp(1ha),cen ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

13 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

96.000 €
160 € / mp

Vand teren cu imobil demolabil zona semicentral ...

Cetății, Oradea

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

170 €
0.28 € / mp

Vand teren cu imobil demolabil zona semicentral ...

Cetății, Oradea

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.429.920 €
120 € / mp

Parcele pentru locuinte colective cu PUZ aprob ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

11.916 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

3.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

559.895 €
35 € / mp

Teren de vanzare pe Calea Borsului

Aeroport, Oradea

La ~5km distanță

15.997 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

744.800 €
38 € / mp

Vindem teren intravilan Biharia

Central, Oradea

La ~5km distanță

19.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

7.500.000 €
7.50 € / mp

Vindem teren agricol Santaul Mic

Central, Oradea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

25.000 €
43.48 € / mp

intravilan Nojorid Les

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

27.000 €
18 € / mp

Vand teren la 20 km de Oradea

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

105.500 €
479.55 € / mp

Teren de vanzare Anatole Francz 49

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

220 mp
220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

117.000 €
45 € / mp

Teren intravilen 2600 mp pe str Livezilor

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

92.000 €
130.50 € / mp

Teren construibil cu utilitati strada Colinelor

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

705 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

113.500 €
149.54 € / mp

Teren ultracentral - Str. Pescarusului, 759 mp

Ultracentral, Oradea

La ~5km distanță

759 mp
759 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

46.000 €
48.500 €
81.56 € / mp

Teren de vanzare in Balcescu

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

564 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

105.000 €
52.50 € / mp

Teren Oradea ( gaz, apa, curent)str Fagetului 5 ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

10 €
0 € / mp

Teren intravilan Sacadat

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

31.068 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

40.000 €
8 € / mp

Vind teren 5000 mp

Central, Oradea

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

90.000 €
30 € / mp

Teren intravilan , acces rapid Oradea

Nord, Oradea

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.500 €
14.71 € / mp

Teren intravilan com. Nojorid - Sauaieu

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

850 mp teren