Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

120.000 €

Teren intravilan suprafa?a 4118 m2 Oradea str. ...

Decebal, Oradea

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.650.000 €
1,367.03 € / mp

Teren de vanzare pentru constructie bloc, 11 et ...

Decebal, Oradea

1.207 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

450.000 €
450 € / mp

Antony Estate | Teren intravilan de vanzare - O ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

165.000 €
319.15 € / mp

Teren de vanzare in Cantemir 517mp Apa,Gaz,Cure ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

517 mp
517 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

249.500 €
1,782.14 € / mp

Teren cu constructie de demolat, Cantemir,Orade ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

523 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

219.999 €
439.12 € / mp

Teren cu casa demolabila pretabil pt investitie ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

501 mp
501 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

155.000 €
299.81 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, Cantemir

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

517 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

187.980 €
60 € / mp

Vanzare Teren intravilan 3133 mp strada Sofiei, ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

3.133 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

105.000 €
110.000 €
472.97 € / mp

Teren + casa si anexa (demolabile) de vanzare | ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

222 mp
222 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

884.000 €
80 € / mp

7 parcele teren intravilan , zona Lacuri Oradea

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

11.050 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

699.000 €
132.01 € / mp

RECO , teren cu PUZ 4 blocuri, Oradea

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

5.295 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

140 €
0.06 € / mp

Teren de vanzare Oradea cartier Oncea 2454 mp i ...

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

2.454 mp
2.454 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

500.000 €
58.82 € / mp

Teren intravilan 8500 mp in Iosia, Oradea

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

8.500 mp
8.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

68.500 €
47.77 € / mp

Teren toate utilitatile Paleu

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

1.434 mp
1.434 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

1.600.000 €
1,330.01 € / mp

Teren ultracentral cu proiect P+8E avizat CMUAT ...

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

1.203 mp
1.203 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

49.900 €
97.46 € / mp

RECO Teren intravilan Tineretului

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

512 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

77.660 €
44 € / mp

Teren intravilan 1765 mp cu panorama in Cartier ...

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

1.765 mp
1.765 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

55.000 €
119.57 € / mp

NECTORA IMOB-Teren Intravilan Zona Facliei, Ter ...

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

460 mp
460 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

33.000 €
29.60 € / mp

TEREN | DE VANZARE | COADA LACULUI

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

1.115 mp
1.115 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

83.800 €
98.70 € / mp

Teren intravilan Oradea Dealuri

Orașul Nou, Oradea

La ~5km distanță

849 mp
849 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
600.34 € / mp

Teren cu doua case si cu PUZ pentru Bloc, zona ...

Centru Civic, Oradea

La ~5km distanță

583 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

525.000 €
467.900 €
929.20 € / mp

Teren intravilan pentru DEZVOLTATORI

Centru Civic, Oradea

La ~5km distanță

565 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 467,900 € și 525.000 €
Agenție

8 luni în urmă
8

903.000 €
1,500.00 € / mp

RECO, Teren de inchiriat, Zona Iosia

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

602 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an

510.000 €
60 € / mp

teren intravilan oradea in iosia 8500 mp

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
1

240.000 €
240 € / mp

Teren 1000 mp de vanzare in Iosia Oradea

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

229.000 €
224.07 € / mp

Teren de 1022mp de vanzare,Onestilor,Iosia,Orad ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

248.800 €
243.44 € / mp

Teren intravilan 1022 mp – Ioșia | Zonă liniști ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

147.000 €
294 € / mp

Teren 500 mp de vanzare in Iosia, Oradea

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

871.139 €
719.950 €
497.79 € / mp

Teren intravilan de vanzare,locuinte colective ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.590.000 €
356.36 € / mp

Teren intravilan 7200 mp pentru dezvoltare imob ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

7.268 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Decebal, Oradea

Decebal, un cartier din Oradea, oferă un mediu plăcut și accesibil, fiind ideal pentru cei care caută să investească în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 579.000 euro, cu oferte care încep de la 9.950 euro, ceea ce indică o piață de înaltă calitate comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 66.500 euro, iar prețul pe metru pătrat variază între 128 euro și 804 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de accesibilitate ridicat pentru investitori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 166 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Decebal, Oradea, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având un mix de prețuri atractive și o comunitate bine dezvoltată. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în această zonă?