Proprietar
Proprietăți unice: 132
Proprietari: 17
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

29.990 €
5.31 € / mp

De vanzare teren cu poten?ial investi?ional rid ...

Central, Oradea

5.651 mp
5.651 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19.404 €
12 € / mp

Vand teren Oradea,Episcopia 1617mp zona Valea F ...

Central, Oradea

1.617 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

16.170 €
10 € / mp

Vand teren 1617mp Oradea,Episcopia zona Valea F ...

Central, Oradea

1.617 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

60.000 €
60 € / mp

Teren intravilan in Saldabagiu de Munte

Central, Oradea

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

830.000 €

Teren intravilan, suprafata 11500 mp, zona Marg ...

Central, Oradea

f.s. 52 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

425.000 €
64.13 € / mp

De vanzare Teren intravilan 6,627mp Oradea, Epi ...

Central, Oradea

6.627 mp
6.627 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

50.000 €
8.85 € / mp

De vanzare teren cu poten?ial investi?ional rid ...

Central, Oradea

5.651 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

229.955 €
55 € / mp

Teren cu PUZ aprobat pentru 4 case | Str. Livez ...

Central, Oradea

4.181 mp
4.181 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

100.100 €

Teren intravilan de vanz, parcelabil in Oradea, ...

Central, Oradea

f.s. 100 m
Agenție

1 lună în urmă
4

39.990 €

Teren intravilan de vanzare, 483 mp, zona Episc ...

Central, Oradea

f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
1

54.000 €
67.50 € / mp

800mp teren intravilan, Nicolae Beldiceanu 3km ...

Central, Oradea

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €
90 € / mp

Teren de casa 500mp in Oradea, str. Facliei

Central, Oradea

500 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

0 €

Ter Zona Coline-Raspantii, 1000 mp , utilitati, ...

Central, Oradea

Agenție

1 lună în urmă
4

150.000 €
16.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare 9.091 mp | Front 77 ...

Central, Oradea

9.091 mp
9.091 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

68.000 €

RECO teren extravilan 1011mp Episcopia

Central, Oradea

f.s. 21 m
Agenție

1 lună în urmă
3

4.068.250 €
250 € / mp

Teren pentru dezvoltare imobiliara,16.273 mp,Or ...

Central, Oradea

16.273 mp
16.273 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

269.000 €
291.000 €
83.85 € / mp

Sofimob Team/Teren Grigorescu

Central, Oradea

3.208 mp
3.208 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

58.000 €

Reco Teren extravilan cu casa de vacanta in zon ...

Central, Oradea

f.s. 19 m
Agenție

1 lună în urmă
5

151.000 €

RECO Teren intravilan in Oradea zona centrala 7 ...

Central, Oradea

f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
1

165.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare cu puz aprobat

Central, Oradea

1.650 mp
1.650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

26.500 €
53 € / mp

TEREN pentru constructie casa cu plata in RATE ...

Central, Oradea

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

350.000 €
60.83 € / mp

Teren 5.754 mp Oradea, Str. Gh. Doja PUZ in Faz ...

Central, Oradea

5.754 mp
5.754 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

158.000 €
46.47 € / mp

Teren industrial/servicii de vanzare, Oradea, B ...

Central, Oradea

3.400 mp
3.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

80.000 €
80 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Central, Oradea

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

39.500 €
51.17 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Central, Oradea

772 mp
772 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

42.000 €
14 € / mp

Teren intravilan agricol de vanzare in Betfia B ...

Central, Oradea

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

131.200 €
40 € / mp

Teren intravilan ,str Livezilor , 3280 mp

Central, Oradea

3.280 mp
3.280 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

25.800 €
9.56 € / mp

Teren intravilan Miersig

Central, Oradea

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

371.300 €
79 € / mp

Teren intravilan 4700 m2 zona dealuri

Central, Oradea

4.700 mp
4.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

68.000 €
67.26 € / mp

RECO teren extravilan 1011mp Episcopia

Central, Oradea

1.011 mp
1.011 mp teren