Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri

20.000 €
0.57 € / mp

Proprietar inchiriez, arendez sau vand teren Da ...

Damiș

35.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

15.000 €
15 € / mp

Teren Suncuius, 1000mp, intravilan

Șuncuiuș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

57.420 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Bratca

La ~10km distanță

5.742 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

28.000 €
11.43 € / mp

URGENT-Teren Barajul Lesu

Bulz

La ~10km distanță

2.450 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

25.000 €

Vand teren intravilan in Beznea 25000 euro

Beznea

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

68.000 €
11.72 € / mp

vanzare de teren intr_o zona turistica

Vadu Crișului

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

9.500 €
1.19 € / mp

Teren pe malul Cri?ului Repede - Cacuciu Vechi

Cacuciu Vechi

La ~20km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

9.500 €
8.33 € / mp

Teren recreational 11140 mp in Au?eu

Aușeu

La ~20km distanță

1.140 mp
1.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

35.000 €
3.02 € / mp

Vand teren in zona de munte

Vișagu

La ~20km distanță

11.606 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

24.000 €

Teren de vanzare Negreni Cluj. Paltinis.

Negreni

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

156.000 €
65 € / mp

Teren in Dobresti

Dobrești

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

41.000 €
5 € / mp

Teren extravilan de vânzare

Ciucea

La ~20km distanță

8.200 mp teren
f.s. 100 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

33.900 €
4.83 € / mp

Teren 7024 mp Ciucea Cluj, livada + padure, cur ...

Ciucea

La ~20km distanță

7.024 mp
7.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

9.000 €
0.82 € / mp

VAND TEREN DEOSEBIT,are suprafata de 11000 m si ...

Tinăud

La ~25km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
0 € / mp

Teren Intravilan Varciorog

Vârciorog

La ~25km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

22.500 €
15 € / mp

Teren de vanzare in loc. Rogojel, masivul Vlade ...

Rogojel

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

25 €
0 € / mp

Teren Lunca Visagului

Bologa

La ~25km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

90.000 €
15 € / mp

Teren - Vanatori - Ciucea

Vânători

La ~25km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

0 €

Vand doua terenuri - Vanatori - Ciucea

Vânători

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

22.000 €
22 € / mp

Teren de vânzare intravilan Peștiș

Central, Aleșd

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

34.925 €
55 € / mp

Vind teren in spatele strandului din Alesd

Central, Aleșd

La ~25km distanță

635 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

63.327 €
11 € / mp

Teren extravilan

Saca

La ~25km distanță

5.757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15.000 €
0.99 € / mp

Teren 1.5 Ha in zona de munte

Saca

La ~25km distanță

15.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare

Hidiș

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

125.000 €
35.98 € / mp

Teren intravilan Beiu?

Central, Beiuș

La ~30km distanță

3.474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

54.448 €
16 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Beiuș

La ~30km distanță

3.403 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

472.325 €
35 € / mp

Teren intravilan Beius

Central, Beiuș

La ~30km distanță

13.495 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

59.900 €

Vand teren in loc. Subpiatra

Țețchea

La ~30km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

19.335 €
15 € / mp

Vand teren intravilan in Du?e?ti 1289 mp

Dușești

La ~30km distanță

1.289 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

21.600 €
16.11 € / mp

Vand teren intravilan in Du?e?ti 1341mp

Dușești

La ~30km distanță

1.341 mp teren