Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

20.400 €
12 € / mp

Teren intravilan 1700 mp, de vânzare Borod - Va ...

Borod

1.700 mp teren
f.s. 36 m
Intravilan
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

27.000 €
9.31 € / mp

RECO , teren intravilan ,Zona Borod, Bihor

Borod

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

49.900 €
1.47 € / mp

TEREN 34.000 MP | SERANI BIHOR

Borod

34.000 mp
34.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
5

27.000 €
9.31 € / mp

RECO , teren intravilan ,Zona Borod, Bihor

Borod

2.900 mp teren
f.s. 27 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

49.900 €
1.47 € / mp

TEREN 34.000 MP | SERANI BIHOR

Șerani

La ~5km distanță

34.000 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

497.000 €
7.71 € / mp

Teren de vanzare in Tomnatic, 6,45 hectare intr ...

Tomnatic

La ~5km distanță

64.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

45.600 €
6.03 € / mp

RECO Teren in Topa de Cris 7560mp aproape de E6 ...

Topa de Criș

La ~5km distanță

7.560 mp teren
f.s. 130 m

Agenție

10 luni în urmă
4

55.000 €
10.94 € / mp

RECO teren intravilan Topa de Cris

Topa de Criș

La ~5km distanță

5.028 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

32.000 €
5 € / mp

Teren extravilan in localitatea Zece Hotare, ap ...

Zece Hotare

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
11

39.900 €
4.27 € / mp

TEREN | 9341 MP | BALNACA GROSI | BIHOR

Bălnaca

La ~5km distanță

9.341 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

24.900 €
3.95 € / mp

TEREN | BALNACA | 6301MP | BIHOR

Bălnaca

La ~5km distanță

6.301 mp teren
f.s. 2 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

104.900 €
1.02 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 103.000mp | BALANACA-GROSI | ...

Bălnaca

La ~5km distanță

103.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

24.900 €
6.64 € / mp

Teren intravilan 3.749 mp Beznea, com. Bratca, ...

Bratca

La ~5km distanță

3.749 mp
3.749 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

35.000 €
11.67 € / mp

Teren intravilan, de vanzare in Dami?- Bratca p ...

Bratca

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

10.000 €
1 € / mp

Tere de vanzare in sat Damis com Bratca

Bratca

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

51.795 €
13.28 € / mp

Teren de vis de vanzare in Remeti-Bihor-27p0 mp

Bratca

La ~5km distanță

3.900 mp
3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

57.420 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Bratca

La ~5km distanță

5.742 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

16.000 €
5.88 € / mp

Teren 2,723mp Bratca / Drumul principala

Bratca

La ~5km distanță

2.723 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

41.900 €
7.15 € / mp

Teren 5,862mp Bratca / Drumul principala

Bratca

La ~5km distanță

5.862 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

104.900 €
1.02 € / mp

TEREN EXTRAVILAN | 103.000mp | BALANACA-GROSI | ...

Bălnaca-Groși

La ~5km distanță

103.000 mp teren
f.s. 500 m
Construcții
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
15

180.000 €
3.53 € / mp

Teren extravilan in localitatea Bulz

Bulz

La ~10km distanță

51.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

169.900 €
17.70 € / mp

Reco Teren Intravilan Bulz cu Lac si o privelis ...

Bulz

La ~10km distanță

9.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

61.300 €
12.99 € / mp

Teren intravilan cu utilitati, zona turistica B ...

Bulz

La ~10km distanță

4.719 mp teren
f.s. 9 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
4

169.900 €

Reco Teren Intravilan Bulz cu Lac si o privelis ...

Bulz

La ~10km distanță

f.s. 160 m
Agenție

2 luni în urmă
11

56.500 €
5.59 € / mp

De vanzare teren intravilan 10,100 mp, cu anexa ...

Bulz

La ~10km distanță

10.100 mp
10.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

8.200 €
7.81 € / mp

Teren extravilan de 1050mp, Bulz

Bulz

La ~10km distanță

1.050 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

28.000 €
11.43 € / mp

URGENT-Teren Barajul Lesu

Bulz

La ~10km distanță

2.450 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

31.500 €
21 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTI?IE | TEREN INTRAVILAN | ...

Bulz

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

28.000 €
11.43 € / mp

URGENT-Teren Barajul Lesu

Bulz

La ~10km distanță

2.450 mp
2.450 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

50.000 €
3.88 € / mp

Teren intravilan 1.28ha Remetiperfect pensiune/ ...

Bulz

La ~10km distanță

12.877 mp
12.877 mp teren