Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

16.000 €
1.58 € / mp

Vand teren intravilan + casa demolabila

Bâlc

10.143 mp
10.143 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
11

144.000 €
30.91 € / mp

Teren industrial de vanzare 4.659 mp + optional ...

Suplacu de Barcău

La ~5km distanță

4.659 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

54.000 €
13.50 € / mp

Teren INTRAVILAN in Suplacu de Barcau

Suplacu de Barcău

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

33.000 €
5.16 € / mp

RECO TEREN GENEROS CU CABANA

Dijir

La ~10km distanță

6.400 mp teren
f.s. 1 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
9

50.500 €
15.68 € / mp

RECO teren generos cu fundatie in Petreu

Abram

La ~10km distanță

3.221 mp
3.221 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

14.900 €
15.900 €
16.61 € / mp

RECO teren Marghita 897 mp

Abram

La ~10km distanță

897 mp
897 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 14,900 € și 15.900 €
Agenție

1 lună în urmă
4

23.000 €
2.30 € / mp

RECO teren Viisoara

Viișoara

La ~15km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

25.000 €
46.73 € / mp

Parcele teren 535 mp, front 37 ml, Padureni

Pădureni

La ~15km distanță

535 mp
535 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

90.000 €
33.96 € / mp

Teren intravilan investitie Padureni, 2 frontur ...

Pădureni

La ~15km distanță

2.650 mp
2.650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

20.685 €
35 € / mp

TEREN INTRAVILA 591 MP, PRET 35euro mp+tva, loc ...

Pădureni

La ~15km distanță

591 mp
591 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

359.990 €
18.00 € / mp

Teren intravilan 2 hectare in Padureni oportuni ...

Pădureni

La ~15km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

23.000 €
1.72 € / mp

Teren de vanzare

Viișoara

La ~15km distanță

13.400 mp
13.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

25.500 €
20.500 €
39.23 € / mp

Vand Parcele de teren la Padureni direct Propri ...

Pădureni

La ~15km distanță

650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

45.000 €
45 € / mp

Teren 1000 mp Padureni de vanzare

Pădureni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
22

69.000 €
20.25 € / mp

MICRO-FERMA + CASA IN VOIVOZI - BIHOR

Voivozi (Popești)

La ~15km distanță

3.408 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agenție

4 luni în urmă
5

110.000 €

RECO teren Chiribis

Chiribiș

La ~15km distanță

f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
4

135.000 €

RECO teren intrare Chiribis

Chiribiș

La ~15km distanță

f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
12

67.000 €
1 € / mp

Teren intravilan in zona de dealuri 67000mp

Orbău

La ~15km distanță

67.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

60.000 €
3.21 € / mp

Teren in sinteu bihor

Valea Târnei

La ~15km distanță

18.720 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
11

28.000 €
4.83 € / mp

Reco Teren 5800 mp in Ghenetea | Strada asfalt ...

Ghenetea

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

18.600 €
2.38 € / mp

RECO teren Ghenetea 7800mp

Ghenetea

La ~15km distanță

7.800 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
4

178.000 €
269.500 €
4.23 € / mp

RECO Teren pentru investitie 4ha Tauteu-Zona ...

Tăuteu

La ~15km distanță

42.050 mp teren
f.s. 139.72999572754 m
Construcții
Intravilan
Agenție

5 zile în urmă
2

45.000 €
7.58 € / mp

Teren Intravilan - Autostrada Transilvania - ie ...

Tăuteu

La ~15km distanță

5.935 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
3

249.000 €
3.37 € / mp

Teren de Vanzare, 7.4 Ha, dezvoltare turistica, ...

Șinteu

La ~15km distanță

73.946 mp teren
f.s. 160 m
Agenție

10 luni în urmă
2

186.000 €
4.23 € / mp

RECO Teren in Huta Sinteu

Șinteu

La ~15km distanță

44.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

58.000 €
3.31 € / mp

RECO, Teren intravilan, zona Sinteu, 2 Km de Hu ...

Șinteu

La ~15km distanță

17.500 mp teren
f.s. 150 m
Agenție

3 luni în urmă
5

14.000 €

RECO, teren intravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~15km distanță

f.s. 12 m
Agenție

3 luni în urmă
3

107.000 €

RECO, teren intravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~15km distanță

f.s. 51 m
Agenție

3 luni în urmă
8

48.000 €

RECO, teren extravilan, Zona Sinteu, Bihor

Șinteu

La ~15km distanță

f.s. 51 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 48,000 € și 57.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

55.800 €
4.94 € / mp

TEREN DE VANZARE IN SINTEU

Șinteu

La ~15km distanță

11.290 mp teren
Construcții