Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
8

18.000 €
1.30 € / mp

Teren agricol extravilan in Itesti de vanzare

Zemeș

13.841 mp
13.841 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
13.26 € / mp

Teren intravilan, suprafata 1886 mp, front stra ...

Zemeș

1.886 mp
1.886 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
4

20.000 €
7.20 € / mp

Teren de vanzare

Apa Asău

La ~5km distanță

2.777 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

23.500 €
14.28 € / mp

Teren intravilan 1646mp, Valea Arinilor, cu ies ...

Măgirești

La ~15km distanță

1.646 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

5.400 €
1.35 € / mp

Teren extravilan 4000 mp. , Magiresti-Bacau

Măgirești

La ~15km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €
25.71 € / mp

Teren intravilan construibil Măgura

Dealu Mare

La ~15km distanță

1.167 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

75.000 €
10.09 € / mp

Teren intravilan curti constructii in Moinesti/ ...

Central, Moinești

La ~15km distanță

7.435 mp
7.435 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

111.192 €
82 € / mp

Casa sau afacerea ta, in spatele Judecatoriei d ...

Moinești

La ~15km distanță

1.356 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

2.490.000 €
100.52 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE, Teren 24772 mp, Moi ...

Central, Moinești

La ~15km distanță

24.772 mp
24.772 mp teren
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

78.000 €
6.63 € / mp

PROPRIETAR-Vand teren 11.769 mp, Moinesti ( Bac ...

Central, Moinești

La ~15km distanță

11.768 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
2

65.000 €
4.48 € / mp

Teren de vanzare in zona industriala Moine?ti- ...

Central, Moinești

La ~15km distanță

14.500 mp
14.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

29.999 €
374.99 € / mp

Casă din chirpici, bucătărie de vară și 1.34 ha ...

Ardeoani

La ~15km distanță

13.434 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

2.237 €
0.62 € / mp

Teren extravilan arabil Ardeoani, ID: R1983077

Ardeoani

La ~15km distanță

3.608 mp
3.608 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

1.811 €
0.51 € / mp

Teren extravilan pasune Ardeoani, ID: R2404618

Ardeoani

La ~15km distanță

3.580 mp
3.580 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
9

1.126 €
0.51 € / mp

Teren extravilan pasune Ardeoani, ID: R2404613

Ardeoani

La ~15km distanță

2.190 mp
2.190 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
9

2.439 €
0.50 € / mp

Teren extravilan pasune Ardeoani, ID: R2404603

Ardeoani

La ~15km distanță

4.888 mp
4.888 mp teren
f.s. 27 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,439 € și 2.545 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
19

225.000 €
12.86 € / mp

De vanzare casa ?i teren 17500mp, intravilan la ...

Tazlău

La ~15km distanță

17.500 mp
17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

13.456 €
4.49 € / mp

Teren 3000 mp in Parjol Bacau

Câmpeni

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
2

1.907 €

Vand doua terenuri extravilane in com. Poduri-B ...

Poduri

La ~15km distanță

Agenție

9 luni în urmă
11

80.000 €
14.29 € / mp

Teren de vanzare Poduri - Bacau

Poduri

La ~15km distanță

5.597 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

58.500 €
4.50 € / mp

Vand teren Dealul Comanestiului

Asău

La ~15km distanță

13.000 mp
13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

110.000 €
2.20 € / mp

Padure foaiase si brad

Asău

La ~15km distanță

50.000 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

225.000 €
4.50 € / mp

Vând pădure Asău

Asău

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

270.000 €
4.50 € / mp

Padure Brad si Foioase

Asău

La ~15km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

29.690 €
8.48 € / mp

Ocazie,Teren Direct de la proprietar 50m deschi ...

Scorțeni

La ~20km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

94.400.000 €
59,000.00 € / mp

Teren intravilan 1600m2

Scorțeni

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

17.300 €
15.30 € / mp

Teren construibil (intravilan) de vanzare, stra ...

Comănești

La ~20km distanță

1.131 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
10

235.620 €
232.526 €
990 € / mp

Teren intravilan Agas, ID: R2575716

Agăș

La ~20km distanță

238 mp
238 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

Mai mult de un an
22

129.900 €
25.98 € / mp

TEREN CU HALE DE PRODUCTIE DE VANZARE - AGAS

Agăș

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

25.200 €
12 € / mp

Teren Candesti Neamt 2100 mp la schimb cu masin ...

Cândești

La ~20km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren