Proprietăți unice: 76
Proprietari: 76
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

10 €
0 € / mp

Teren extravilan, Letea Veche

Letea Veche

5.760 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

13.456 €
4.49 € / mp

Teren 3000 mp in Parjol Bacau

Câmpeni

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

30.000 €
1.36 € / mp

Teren de vanzare

Podu Turcului

22.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

135.000 €

Teren intravilan 4514 mp de vanzare, Luizi Calu ...

Luizi-Călugăra

f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

79.500 €

Teren 11,935mp Margineni / Strada Dubas

Mărgineni

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

69.000 €
79.900 €
23 € / mp

Vand teren intravilan situat in orasul Buhusi

Buhuși

3.000 mp teren
f.s. 55 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

333.000 €
34.33 € / mp

Lot case Prcul Dendrologic 9700mp strada Gradin ...

Hemeiuș

9.700 mp
9.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

23 €
0.01 € / mp

Teren de Vanzare/Inchiriere Calea Brasovul - On ...

Onești

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

22.000 €
8.57 € / mp

Teren intravilan Racaciuni 2568 mp

Răcăciuni

2.568 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

68.000 €
20 € / mp

Vand teren Bogdan Voda E85 langa soseaua de cen ...

Bogdan Vodă

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

4.600.000 €
100 € / mp

Oportunitate unic #259; de investi #539;ie Tere ...

Central, Onești

46.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

324.000 €
30.29 € / mp

TEREN INTRAVILAN 10.700 mp DE VANZARE IN TG.OCN ...

Central, Târgu Ocna

10.698 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

259.900 €
40.12 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE ONESTI

Central, Onești

6.478 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

0 €

Teren de vanzare in Bacau, Calea Moinesti 9B - ...

Calea Moinești, Bacău

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

68.900 €
13.78 € / mp

TEREN DE VANZARE 500O MP PUNCT CHETRIS CERDAC S ...

Cerdac

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

12.000 €
20 € / mp

teren pentru constructii

Central, Bacău

600 mp teren
f.s. 30 m