Proprietăți unice: 76
Proprietari: 76
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
1

270.000 €
4.50 € / mp

Vând pădure Asău

Asău

60.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
1

132.000 €
2.20 € / mp

Padure foaiase si brad

Asău

60.000 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
1

270.000 €
4.50 € / mp

Padure Brad si Foioase

Asău

60.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

25.000 €
12,500.00 € / mp

Vând teren intravilan în Dofteana, județul Bacă ...

Dofteana

2,04 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

30.000 €
6.38 € / mp

Teren 5.700 mp | Intravilan + extravilan | Util ...

Zăpodia (Traian)

4.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

40.500 €
36.59 € / mp

Teren intravilan Sat Sauce?ti

Săucești

1.107 mp
1.107 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

150.000 €
25.18 € / mp

Oportunitate investitie – Teren intravilan in B ...

Șerbănești, Bacău

5.957 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €
25.71 € / mp

Teren intravilan construibil Măgura

Dealu Mare

1.167 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

8 €
0 € / mp

vand teren,suprafata de 3800 mp, din care 753 m ...

Bogdănești

3.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

46.000 €
41.82 € / mp

Vând teren platou Farbe

Măgura

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

125.000 €
26.23 € / mp

Teren intravilan pentru construcții, 4765 ...

Șerbănești, Bacău

4.765 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.634.400 €
0.60 € / mp

Bacau ,padure veche, pazita bine

Nicolae Bălcescu

f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

85.000 €
20.41 € / mp

Teren intravilan Comanesti Bacau cu utilitati

Coman

4.164 mp
4.164 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
1.50 € / mp

Teren in Buhoci, 10.000mp si 2.000mp

Buhoci

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

37.500 €
15 € / mp

Teren Racaciuni, E85, 2500mp

Răcăciuni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

48.000 €
71.64 € / mp

Teren de vanzare 670mp, utilita?i disponibile

Hemeiuș

670 mp
670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

29.900 €
24.92 € / mp

Teren deosebit Parc Dendrologic, Lilieci

Exterior Vest, Bacău

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

14.500 €
17.47 € / mp

Vand teren intravilan in comuna Manastirea Casi ...

Central, Onești

830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

22.000 €
21.26 € / mp

Vand teren intravilan in Onesti

Exterior Vest, Onești

1.035 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

26.900 €
35.87 € / mp

Teren intravilan Saucesti ideal pentru casa

Săucești

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

15.990 €
22.84 € / mp

Teren intravilan ingradit si utilitat(accept si ...

Săucești

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

126.000 €
21 € / mp

Teren Oituz 6000mp DN11

Oituz

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

107.500 €
104.000 €
26.88 € / mp

Teren Oituz 4300mp DN11 Stradal

Oituz

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

120.000 €
20 € / mp

Teren Bogdan Voda

Bogdan Vodă

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

21.000 €
7 € / mp

Teren 3000 mp, deschidere 41 m langa padure ste ...

Exterior Vest, Dărmănești

3.000 mp teren
f.s. 41 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

53.800 €

Teren municipiul Bacau 710 mp

Narcisa, Bacău

f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

18.000 €
24.49 € / mp

Vind teren intravilan

Săucești

735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

36.000 €
10.64 € / mp

vand casa si teren 3384 mp barsanesti

Bârsănești

3.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

39.000 €
0.64 € / mp

Teren extravilan, 6,5 ha - Urechesti Jud Bacau ...

Urechești

60.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

4.500 €
1.02 € / mp

Teren extravilan

Giurgeni

4.400 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Bacău, direct de la proprietari

Județul Bacău, o zonă cu un potențial imobiliar în creștere, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 41.000 euro, cu oferte care încep de la 10.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri maxime: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 1.634.400 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune medie de 409 m², fiind toate de aceeași mărime.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 13 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 526 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 55% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru cumpărători.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 129 de zile, indicând o piață activă.

Județul Bacău reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, cu prețuri competitive și o varietate de opțiuni. Ești pregătit să explorezi aceste oferte? Descoperă acum terenurile disponibile în Bacău!