Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă

25.000 €
7.46 € / mp

Teren de vanzare

Iaz

3.350 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.374 €
1.70 € / mp

teren intravilan tibeni

Țibeni

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

3.000 €
54.55 € / mp

Vand inchiriez teren cu hala

Sud, Rădăuți

La ~10km distanță

55 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

29.664 €
72 € / mp

Radauti, str. Frincei, suprafata 412 mp, intrav ...

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

412 mp
412 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
4

30.744 €
72 € / mp

Radauti, str. Francei, suprafata 427 mp, pentru ...

Central, Rădăuți

La ~10km distanță

427 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

15.000 €
0.27 € / mp

Vand 5600mp teren constructii investi?ii

Vicșani

La ~10km distanță

56.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.700 €
0.43 € / mp

Teren 40 ari intravilan

Central, Milișăuți

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

112.500 €
15 € / mp

Teren de vanzare la ratos

Siret

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

175.000 €
35 € / mp

Vand Teren Siret zona Ruina

Exterior Vest, Siret

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
2.50 € / mp

Vand teren extravilan in Burla

Burla

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

18.000 €
0.32 € / mp

Vand teren intravilan in Burla peste drum de bi ...

Burla

La ~10km distanță

56.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
0.27 € / mp

Vand teren intravilan in Horodnic de Jos

Horodnic de Jos

La ~10km distanță

93.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

35.000 €
7.67 € / mp

Vand teren extravilan drum principal 209D Serba ...

Călinești (Calafindești)

La ~15km distanță

4.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

800 €
0.11 € / mp

Teren intravilan (Hurjuieni )

Hurjuieni

La ~15km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
2.50 € / mp

Vand teren extravilan in Mihaileni zona Sinauti

Mihăileni

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

250.000 €
5 € / mp

teren extravilan agricol

Frătăuții Noi

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2.500 €
127.750 €
0.70 € / mp

Teren 3.552 mp de vanzare (scrie pe whatsapp) M ...

Marginea

La ~15km distanță

3.552 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă

0 €

TERENURI ARABILE situate in Com. Arbore

Arbore

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă

0 €

VAND TERENURILE ARABILE situate in Com. Arbore, ...

Arbore

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

71.000 €
18.44 € / mp

Vand casa si teren 3851 mp, comuna Vladeni, Bot ...

Vlădeni

La ~15km distanță

3.851 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

26.000 €
13.63 € / mp

Teren intravilan

Vlădeni

La ~15km distanță

1.907 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

42.000 €
36.52 € / mp

Teren vanzare Cajvana

Exterior Vest, Cajvana

La ~20km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

37.500 €
15 € / mp

Teren extravilant

Horodnic

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

30.000 €
25.86 € / mp

Teren de vanzare

Horodnic

La ~20km distanță

1.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

32.800 €
8 € / mp

Teren intravilan. Cadastru și Întabulare efectu ...

Zvoriștea

La ~20km distanță

4.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

30.000 €
15 € / mp

Teren Intravilan 20 Arii Zvoristea-Stanca, Suce ...

Zvoriștea

La ~20km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

30.000 €
33.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 20 de ari (sau parcelat in dou ...

Stânca

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

100 €
0 € / mp

Teren intravilan 5,2 ha compact | Vicovu de Jos

Vicovu de Jos

La ~20km distanță

52.037 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

70.000 €
5.74 € / mp

Cabana+Teren 12.200 m2

Vicovu de Jos

La ~20km distanță

12.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

10.800 €
15.43 € / mp

Teren intravilan Lipoveni

Lipoveni

La ~20km distanță

700 mp teren