Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
4

20.000 €
7.20 € / mp

Teren de vanzare

Apa Asău

2.777 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
8

18.000 €
1.30 € / mp

Teren agricol extravilan in Itesti de vanzare

Zemeș

La ~5km distanță

13.841 mp
13.841 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
13.26 € / mp

Teren intravilan, suprafata 1886 mp, front stra ...

Zemeș

La ~5km distanță

1.886 mp
1.886 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €
25.71 € / mp

Teren intravilan construibil Măgura

Dealu Mare

La ~10km distanță

1.167 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.000 €
25.71 € / mp

Teren intravilan construibil Măgura

Dealu Mare

La ~10km distanță

1.167 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

110.000 €
2.20 € / mp

Padure foaiase si brad

Asău

La ~10km distanță

50.000 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

270.000 €
4.50 € / mp

Padure Brad si Foioase

Asău

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

225.000 €
4.50 € / mp

Vând pădure Asău

Asău

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

58.500 €
4.50 € / mp

Vand teren Dealul Comanestiului

Asău

La ~10km distanță

13.000 mp
13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

225.000 €
4.50 € / mp

Vând pădure Asău

Asău

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

270.000 €
4.50 € / mp

Padure Brad si Foioase

Asău

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

110.000 €
2.20 € / mp

Padure foaiase si brad

Asău

La ~10km distanță

50.000 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
4

75.000 €
10.09 € / mp

Teren intravilan curti constructii in Moinesti/ ...

Central, Moinești

La ~10km distanță

7.435 mp
7.435 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

111.192 €
82 € / mp

Casa sau afacerea ta, in spatele Judecatoriei d ...

Moinești

La ~10km distanță

1.356 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

2.490.000 €
100.52 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE, Teren 24772 mp, Moi ...

Central, Moinești

La ~10km distanță

24.772 mp
24.772 mp teren
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

78.000 €
6.63 € / mp

PROPRIETAR-Vand teren 11.769 mp, Moinesti ( Bac ...

Central, Moinești

La ~10km distanță

11.768 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
2

1.907 €

Vand doua terenuri extravilane in com. Poduri-B ...

Poduri

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

13.456 €
4.49 € / mp

Teren 3000 mp in Parjol Bacau

Câmpeni

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.950.000 €
0.07 € / mp

Padure compacta de vanzare activ forestier + ve ...

Exterior Vest, Dărmănești

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

21.000 €
7 € / mp

Teren 3000 mp, deschidere 41 m langa padure ste ...

Exterior Vest, Dărmănești

La ~20km distanță

3.000 mp teren
f.s. 41 m
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
5

223.848 €
8 € / mp

Vand teren casa de vacan?a

Nord, Dărmănești

La ~20km distanță

27.981 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

35.000 €
9.33 € / mp

Teren de vanzare

Central, Dărmănești

La ~20km distanță

3.753 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

29.690 €
8.48 € / mp

Ocazie,Teren Direct de la proprietar 50m deschi ...

Scorțeni

La ~20km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

94.400.000 €
59,000.00 € / mp

Teren intravilan 1600m2

Scorțeni

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
19

225.000 €
12.86 € / mp

De vanzare casa ?i teren 17500mp, intravilan la ...

Tazlău

La ~20km distanță

17.500 mp
17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

20 €
0.01 € / mp

Vand teren 1783 mp intravilan situat in comuna ...

Dofteana

La ~25km distanță

1.783 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

75.000 €
26.79 € / mp

Teren intravilan 2800 mp, Dofteana, Haghiac

Dofteana

La ~25km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
12,500.00 € / mp

Vând teren intravilan în Dofteana, județul Bacă ...

Dofteana

La ~25km distanță

2,04 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

67.500 €

Teren 7,797mp Podis / Calea Moinesti

Podiș

La ~30km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5.500 €
0.03 € / mp

Vand pasune 16 ha pasune Lunca de jos

Lunca de Jos

La ~30km distanță

169.418 mp teren