Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

27.500 €
11 € / mp

Teren intravilan cu casa batraneasca

Dealu Bradului

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

52.470 €
45 € / mp

Teren parcelat in doua loturi

Cerbu

La ~5km distanță

1.166 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

99.000 €
11.73 € / mp

De vanzare teren situat in Podu Bro?teni

Podu Broșteni

La ~5km distanță

8.443 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
12 € / mp

Teren pentru constructie cu posibilitate de pa ...

Păduroiu din Deal

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

79.920 €
45 € / mp

Teren intravilan S= 1776 mp, Albota, Argeș ...

Albota

La ~10km distanță

1.776 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

73.080 €
12 € / mp

Comision 0% - Teren industrial Albota zona Gior ...

Albota

La ~10km distanță

6.090 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

17.974 €
38 € / mp

(302) Teren pentru dezvoltatori case Albota, la ...

Albota

La ~10km distanță

473 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

28.350 €
56.70 € / mp

Teren Albota - intravilan, sup = 630 mp

Albota

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
6

98.000 €
41.04 € / mp

Teren extravilan 2388 mp - Albota, Arges - Acce ...

Albota

La ~10km distanță

2.388 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

24.990 €
46.89 € / mp

Teren de 533 mp - 10 min de Pitesti-Albota Arge ...

Albota

La ~10km distanță

533 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

1.122 €
0.38 € / mp

Teren extravilan Albota cota parte 3/8 . ID: R2 ...

Albota

La ~10km distanță

2.950 mp
2.950 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

175.000 €
35 € / mp

Teren cu lac privat de vanzare in Albota, jude? ...

Albota

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

21.330 €
5 € / mp

Teren extravilan, Albota, Sup=4.266 mp

Albota

La ~10km distanță

4.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

47.369 €
7 € / mp

Proprietar, teren constructii + agricol, Albota ...

Albota

La ~10km distanță

6.767 mp
6.767 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

15.000 €
37.78 € / mp

Teren intravilan Albota 397 mp, deschidere 14 m ...

Albota

La ~10km distanță

397 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

38.000 €
8.91 € / mp

Teren de Vanzare Albota Teren cu Potential!

Albota

La ~10km distanță

4.266 mp
4.266 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

257.720 €
34 € / mp

Vand teren intravilan Albota, langa OMV/drumul ...

Albota

La ~10km distanță

7.580 mp
7.580 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

79.990 €
45.04 € / mp

Teren intravilan situat in Albota

Albota

La ~10km distanță

1.776 mp
1.776 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

79.920 €
45 € / mp

Teren Intravilan Albota Arges

Albota

La ~10km distanță

1.776 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

0 €

Teren Intravilan Albota Arges

Albota

La ~10km distanță

Agenție

1 lună în urmă
1

0 €

Teren Intravilan Albota Arges

Albota

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

38.000 €
8.91 € / mp

Teren de Vanzare Albota – Teren cu Potențial!

Albota

La ~10km distanță

4.266 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

28.350 €
45 € / mp

Teren Albota - intravilan, sup = 630 mp

Albota

La ~10km distanță

630 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

79.920 €
45 € / mp

Teren Albota, Morlovani

Albota

La ~10km distanță

1.776 mp
1.776 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

84.140 €
7 € / mp

(305) Teren pentru afaceri Albota, Arges

Albota

La ~10km distanță

12.020 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
7

0 €

Teren de 533 mp - 10 min de Pitesti-Albota Arge ...

Albota

La ~10km distanță

533 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

98.968 €
89 € / mp

(313) Parcele teren in zona industriala Albota

Albota

La ~10km distanță

1.112 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

15.000 €
37.78 € / mp

Teren intravilan Albota 397 mp, deschidere 14 m ...

Albota

La ~10km distanță

397 mp
397 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

68.000 €
14.78 € / mp

Teren de vanzare Albota, Arges 4.600 mp | Intra ...

Albota

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

33.000 €
44.30 € / mp

Teren intravilan S = 745 mp, Albota

Albota

La ~10km distanță

745 mp
745 mp teren