Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

35.900 €
44.88 € / mp

Teren de vanzare

Slătioarele

800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

18.000 €
30.51 € / mp

Teren extravilan 590 mp Arges Sat Mica

Mica

La ~5km distanță

590 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

54.000 €
15 € / mp

Vand 3600 mp padure, in Bascov, zona Uiasca

Uiasca

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

55 €
0.09 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Uiasca

La ~5km distanță

626 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

2.543 €
0.51 € / mp

Teren extravilan padure Albota, ID: R2980187

Lunca

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5.000 €
4 €
3.01 € / mp

Ideal pentru casa de vacanta teren intravilan i ...

Lunca

La ~5km distanță

1.662 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

11.000 €
55 € / mp

Vand teren intravilan

Prislopu Mic

La ~5km distanță

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

11.074 €
14 € / mp

Vand teren intravilan

Prislopu Mic

La ~5km distanță

791 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

94.999 €
32.05 € / mp

Teren Hintesti Intravilan - 0% Comision

Moșoaia

La ~5km distanță

2.964 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

66.000 €
33 € / mp

Teren 2000 mp intravilan Smeura-Mosoaia. Comisi ...

Moșoaia

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

114.000 €
109.62 € / mp

Teren Intravilan Magic Trivale - Aleea Bradului ...

Moșoaia

La ~5km distanță

1.040 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

75.000 €
151.21 € / mp

Teren intravilan cu gard Aleea Bradului - Magic ...

Moșoaia

La ~5km distanță

496 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

25.000 €
41.67 € / mp

Vand parcele teren intravilan,Mosoaia, strada p ...

Moșoaia

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

42.000 €
105 € / mp

Parcele de 400 mp intravilan str. Olteni, Mosoa ...

Moșoaia

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

80.000 €
100 € / mp

Teren 800 mp intravilan str. Olteni, Mosoaia, A ...

Moșoaia

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

75.000 €
15 € / mp

Teren 5.000 mp de vanzare Zona Dealu Viilor (Mo ...

Moșoaia

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

48.000 €
50 € / mp

Vind teren intravilan Mosoaia

Moșoaia

La ~5km distanță

960 mp
960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.680.000 €
120 € / mp

Teren intrare in Smeura

Moșoaia

La ~5km distanță

14.000 mp
14.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

400.000 €
80 € / mp

Vand teren intravilan

Moșoaia

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

35.000 €
78.48 € / mp

Teren intravilan 446 mp Strada Pinilor, zona ex ...

Moșoaia

La ~5km distanță

446 mp
446 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

119.840 €
70 € / mp

Vand teren prunilor

Moșoaia

La ~5km distanță

1.712 mp
1.712 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

392.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Hintesti, sup = 11200 mp

Moșoaia

La ~5km distanță

11.200 mp
11.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

392.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Hin?e?ti, sup = 11200 mp

Moșoaia

La ~5km distanță

11.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

42.000 €
105 €
105 € / mp

Parcele de 400 mp intravilan str. Olteni, Mosoa ...

Moșoaia

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

70 €
0.04 € / mp

Vand teren prunilor

Moșoaia

La ~5km distanță

1.712 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

111.345 €
15 € / mp

Vanzare teren pentru parcuri solare, ferme sau ...

Moșoaia

La ~5km distanță

7.423 mp
7.423 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

53.800 €
100 € / mp

📍 Teren intravilan Premium – 538 mp | Aleea Br ...

Moșoaia

La ~5km distanță

538 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

18.999 €
4.88 € / mp

Teren Mosoaia, Lazaresti!

Moșoaia

La ~5km distanță

3.896 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

80.000 €
100 € / mp

Teren 800 mp intravilan str. Olteni, Mosoaia, A ...

Moșoaia

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

19.800 €
22.000 €
39.60 € / mp

Teren intravilan pentru Casa de Vacanta - Mosoa ...

Moșoaia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții