Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

37.000 €
7.40 € / mp

Teren intravilan de vanzare 5000mp2 Rucar-Arges ...

Rucăr

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

33.000 €
5.23 € / mp

Teren intravilan parcelabil 1000 mp - Rucar, Ar ...

Rucăr

6.312 mp
6.312 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

29.500 €
32.38 € / mp

Vand teren intravilan Podu Dambovitei

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

911 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

16 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Voinesti/Leresti 1700 mp

Lerești

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

77.000 €
25.54 € / mp

Teren 3.015 mp | vis-a-vis Cabana Voina | POT c ...

Lerești

La ~10km distanță

3.015 mp teren
f.s. 120 m
Pădure
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

85.170 €
85 € / mp

Teren 1.002 mp lângă Manastirea Namaesti

Nămăești

La ~10km distanță

1.002 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

136.000 €
40 € / mp

Cabană montană cu panoramă Bucegi & Piatra Crai ...

Fundata

La ~10km distanță

3.400 mp teren
f.s. 50 m
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

0 €

Teren Fundata , Brasov, langa complexul Resort ...

Fundata

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35.000 €
35 € / mp

Terenuri in Sirnea, intravilan

Fundata

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

116.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 4000 mp, Fundata, zona Bran - ...

Fundata

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

150.000 €
28.85 € / mp

Vand teren intravilan Fundata 5200mp

Fundata

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

132.000 €
33 € / mp

Teren intravilan 4.000 mp FUNDATA | vedere Piat ...

Fundata

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

29.000 €
29 € / mp

Teren de vanzare in mediul rural, acces asfalta ...

Fundata

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

74.700 €
25 € / mp

Vanzare teren Fundata

Fundata

La ~10km distanță

2.988 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

180.000 €
25.71 € / mp

Teren intravilan

Fundata

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

19 €
0.02 € / mp

Vand 1130 mp teren Moieciu, cu mare potential i ...

Drumul Carului

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

132.670 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, pret usor negociab ...

Valea Mare-Pravăț

La ~15km distanță

13.267 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

60.500 €
39.03 € / mp

Teren 1550 mp, sat Pestera, zona Bran-Moieciu, ...

Moieciu

La ~15km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
14

119.184 €
26 € / mp

Teren 4584 mp de vanzare Pe?tera, Moeciu, Bra?o ...

Moieciu

La ~15km distanță

4.584 mp
4.584 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

1.018.440 €
45 € / mp

Teren intravilan (18066 mp) si extravilan (4566 ...

Moieciu

La ~15km distanță

22.632 mp teren
f.s. 82 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

75.000 €
50 € / mp

Ofer spre vanzare 1500 mp teren Moeciu de jos

Moieciu

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

51.000 €
19.32 € / mp

vanzare 2.581 mp, zona linistita, aproape de Cu ...

Albești

La ~15km distanță

2.640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

80.000 €
6.40 € / mp

Teren si Padure

Câmpulung Muscel

La ~15km distanță

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

47.538 €
35.01 € / mp

ANUN? DE VANZARE - Teren intravilan Campulung / ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~15km distanță

1.358 mp
1.358 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

12 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan sat Vacarea, comuna Mihae ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

40 €
0.04 € / mp

Teren de vanzare 1071 mp, Campulung, Arges

Câmpulung Muscel

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

17.500 €
14.42 € / mp

Teren pentru casa - Valea Unchiasului, Campulun ...

Câmpulung Muscel

La ~15km distanță

1.214 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

5 €
0 € / mp

Teren si casuta Boteni

Est, Câmpulung Muscel

La ~15km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60.000 €
24.95 € / mp

TEREN DN CAMPULUNG 2405 mp

Exterior Vest, Câmpulung Muscel

La ~15km distanță

2.405 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

35 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare 2400 mp, Campulung, Arges

Câmpulung Muscel

La ~15km distanță

2.391 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Rucăr, Județul Argeș

Rucăr, o localitate pitorească din Județul Argeș, este cunoscută pentru peisajele sale naturale și apropierea de munți, fiind o destinație populară pentru iubitorii de natură. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 55.000 euro, cu oferte care încep de la 31.600 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o suprafață de 39 m², fiind ideale pentru construcții mici sau pentru amenajări de grădini.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 1 euro și 8.092 euro, în funcție de locație și facilități.
  • Accesibilitate: Aproximativ 33% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 143 de zile, indicând o piață activă.

Rucăr reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?