Podu Dâmboviței
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

18 €
0 € / mp

Teren intravilan

Podu Dâmboviței

3.950 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

33.000 €
5.23 € / mp

Teren intravilan parcelabil 1000 mp - Rucar, Ar ...

Rucăr

La ~5km distanță

6.312 mp
6.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

170.000 €

De vanzare teren la munte , in Rucar , zona Iez ...

Rucăr

La ~5km distanță

f.s. 38 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

29.500 €
32.38 € / mp

Vand teren intravilan Podu Dambovitei

Dâmbovicioara

La ~5km distanță

911 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

74.700 €
25 € / mp

Vânzare teren cu autorizație restaurare cabana ...

Fundățica

La ~10km distanță

2.988 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

70.000 €
40 € / mp

Teren intravilan superb, cu priveli?te ?i utili ...

Fundățica

La ~10km distanță

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

74.700 €
25 € / mp

Vanzare teren Fundata

Fundata

La ~10km distanță

2.988 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

136.000 €
40 € / mp

Cabană montană cu panoramă Bucegi & Piatra Crai ...

Fundata

La ~10km distanță

3.400 mp teren
f.s. 50 m
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

116.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 4000 mp, Fundata, zona Bran - ...

Fundata

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

0 €

Teren Fundata , Brasov, langa complexul Resort ...

Fundata

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35.000 €
35 € / mp

Terenuri in Sirnea, intravilan

Fundata

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

150.000 €
28.85 € / mp

Vand teren intravilan Fundata 5200mp

Fundata

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

132.000 €
33 € / mp

Teren intravilan 4.000 mp FUNDATA | vedere Piat ...

Fundata

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

42 €
90.000 €
0.02 € / mp

Teren intravilan cu acces facil si utilitati in ...

Fundata

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

29.000 €
29 € / mp

Teren de vanzare in mediul rural, acces asfalta ...

Fundata

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

180.000 €
25.71 € / mp

Teren intravilan

Fundata

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

30 €
0.06 € / mp

Teren intravilan Fundata construibil 500 MP

Fundata

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

19 €
0.02 € / mp

Vand 1130 mp teren Moieciu, cu mare potential i ...

Drumul Carului

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

60.500 €
39.03 € / mp

Teren 1550 mp, sat Pestera, zona Bran-Moieciu, ...

Moieciu

La ~10km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

75.000 €
50 € / mp

Ofer spre vanzare 1500 mp teren Moeciu de jos

Moieciu

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
15

1.018.440 €
45 € / mp

Teren intravilan (18066 mp) si extravilan (4566 ...

Moieciu

La ~10km distanță

22.632 mp teren
f.s. 82 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

550.000 €
22 € / mp

Teren intravilan de vanzare Moieciu de Jos

Moieciu

La ~10km distanță

25.000 mp
25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

119.184 €
26 € / mp

Teren 4584 mp de vanzare Pe?tera, Moeciu, Bra?o ...

Moieciu

La ~10km distanță

4.584 mp
4.584 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

177.000 €
17.95 € / mp

Vand teren intravilan in Bran cu priveliste asu ...

Șimon

La ~15km distanță

9.862 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35.000 €
34.93 € / mp

Vand Teren 1002 mp Simon Bran | Vedere superba ...

Șimon

La ~15km distanță

1.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

77.000 €
25.54 € / mp

Teren 3.015 mp | vis-a-vis Cabana Voina | POT c ...

Lerești

La ~15km distanță

3.015 mp teren
f.s. 120 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

231.000 €
11 € / mp

teren case de vvacanta,pensiuni,training place

Măgura

La ~15km distanță

21.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

56.995 €
57.995 €
39.80 € / mp

Teren Magura-Brasov

Măgura

La ~15km distanță

1.432 mp teren
f.s. 37 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

39 €
0.01 € / mp

teren central intravilan splendid 2969 mp sat M ...

Măgura

La ~15km distanță

2.969 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

85.170 €
85 € / mp

Teren 1.002 mp lângă Manastirea Namaesti

Nămăești

La ~15km distanță

1.002 mp teren
Construcții