Proprietăți unice: 15
Proprietari: 1
Bancă
Comision 0%

6 zile în urmă
2

31.000 €
20.67 € / mp

PROPRIETAR-Vand teren intravilan 1500 mp Maraci ...

Mărăcineni

1.500 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
28

85.000 €
90.000 €
21.25 € / mp

Teren 4.000mp strategic langa Pentarom & Da ...

Mărăcineni

4.000 mp teren
Pășune
Extravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

110.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Argeselu!

Mărăcineni

2.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

4.000 €
1.67 € / mp

Teren Baraj Maracineni

Mărăcineni

2.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

128.265 €
17 € / mp

Teren intravilan 7.545 mp în ideal rezidențial ...

Mărăcineni

7.545 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

58.500 €
45 € / mp

Teren 1300 mp, Maracineni Argeselu , casa demol ...

Mărăcineni

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

182.375 €
25 € / mp

Teren Intravilan 7.295 mp | Deschidere la DN 73 ...

Mărăcineni

7.295 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă

122.500 €
35 € / mp

vanzare/inchiriere teren 3500mp, Maracineni/ Ar ...

Mărăcineni

3.500 mp teren
f.s. 48 m
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
3

103.540 €
44.04 € / mp

Teren Maracineni - Arges, langa Conacul Micescu

Mărăcineni

2.351 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

110.500 €
65 € / mp

Vand doua parcele de teren Argeselu

Mărăcineni

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

2.300.000 €
26.65 € / mp

Teren intravilan Micesti DN 73

Mărăcineni

86.312 mp
86.312 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

31.000 €
20.67 € / mp

PROPRIETAR-Vand teren intravilan 1500 mp Maraci ...

Mărăcineni

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

87.400 €
34.96 € / mp

Teren Mice?ti, langa Maracineni acces direct di ...

Mărăcineni

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

92.876 €
62 € / mp

0% Comision!! TEREN INTRAVILAN - ARGESELU !!

Mărăcineni

1.498 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

59.649 €
59 € / mp

Teren Intravilan Maracineni Arges

Mărăcineni

1.011 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

82.900 €
11.16 € / mp

Teren cu potențial de dezvoltare –7427 mp în Ar ...

Argeșelu

La ~5km distanță

7.427 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

50 €
0.03 € / mp

Teren Intravilan 1700mp

Argeșelu

La ~5km distanță

1.740 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

179.900 €
24.66 € / mp

Teren intravilan 7.295 mp – Argeselu, Maracinen ...

Argeșelu

La ~5km distanță

7.295 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
4

153.360 €
45 € / mp

Investitie teren de 3408 mp de 45e/mp -DN 73 E- ...

Argeșelu

La ~5km distanță

3.408 mp teren
f.s. 23 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

128.265 €
17 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren intravilan Ma ...

Argeșelu

La ~5km distanță

7.545 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

80.000 €
26.14 € / mp

Teren intravilan-extravilan, Valea Mare-Podgori ...

Valea Mare-Podgoria

La ~5km distanță

3.060 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

30 €
0.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Colibași

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

74.000 €
55.72 € / mp

Teren 1328mp, zona Slava

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

1.328 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

115.000 €
23 € / mp

Comision 0% - Teren Stefanesti

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

379.000 €
132.98 € / mp

Teren Intravilan 2850 mp - zona Strada Digului ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2.850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

99.998 €
40.13 € / mp

Teren Pitesti Slava Intravilan - 0% Comision

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2.492 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

29.000 €
58 € / mp

TEREN INTRAVILAN 500 mp MARACINENI, ARGE?

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

99.000 €
33,000.00 € / mp

3 camere Prundu 1/8 decomandat 2 balcoane,80mp ...

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

3 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

29.000 €
58 € / mp

TEREN INTRAVILAN 500 mp MARACINENI, ARGE?

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

139.500 €
45 € / mp

Teren intravilan S= 3100 mp, Budeasa, Arges - i ...

Budeasa Mare

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Mărăcineni, Județul Argeș

Mărăcineni, situat în Județul Argeș, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori datorită accesibilității și potențialului de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 103.000 euro, cu oferte ce încep de la 47.000 euro și ajung până la 206.400 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată medie în ceea ce privește nivelul de accesibilitate, comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 44 euro, cu valori variind între 5 euro/m² și 63 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 107 zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Mărăcineni reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare cu potențial de dezvoltare. Explorează acum ofertele disponibile și găsește oportunitatea ideală pentru investiția ta!