Teren intravilan Micesti DN 73

2.300.000 €
26.65 € / mp

Mărăcineni, Judeţul Argeş

Suprafață teren:
86.312 mp

Descriere teren

Oferim spre vanzare teren intravilan in suprafata de 86 312 mp , cu acces direct din DN 73 ( Pitesti - Mioveni ) deschidere la DN 150 ml , deschidere spate 280 ml , utilitati : curent electric , gaze , asfalt , apa . Situat la o distanta de 11 km de Pitesti si 8 km de Mioveni, acest imobil poate fi folosit pentru dezvoltarea unor platforme industriale sau zone rezidentiale avand o distanta aproximativ egala de cele doua sensuri giratorii care pot optimiza accesul . Se poate achizitiona si o suprafata mai mica ( minim 30 000 mp ) . PRET 2 300 000 Euro . Comision agentie 2%
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1543100
Suprafață teren: 86.312 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 60000 mp, în Central
2.100.000 €
Pitești, Central
60.000 mp teren
Teren de 30500 mp, în Bradu
2.135.000 €
Județul Argeș, Bradu
30.500 mp teren
Teren de 60000 mp, în Bradu
2.100.000 €
Județul Argeș, Bradu
60.000 mp teren
Teren intravilan de 30500 mp, în Exterior Est
2.135.000 €
Pitești, Exterior Est
30.500 mp teren
Fâneață