Proprietăți unice: 75
Proprietari: 75
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
93.75 € / mp

Teren in Comuna Fantanele jud Arad

Fântânele

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

87.000 €
88.000 €
8.70 € / mp

Vand teren intravilan 1ha Vladimirescu,Arad

Vladimirescu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.000 €
24 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Exterior Vest, Arad

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

89.000 €
29.67 € / mp

Oportunitate de investi?ie Teren intravilan Soc ...

Socodor

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

92.000 €
150.33 € / mp

Teren de vanzare Gradi?te, 612 mp

Grădiște, Arad

612 mp
612 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

2.125.000 €
5.00 € / mp

Teren arabil In suprafata de 425.377 mp - ARAD

Central, Arad

425.377 mp
425.377 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

115.000 €
73.02 € / mp

Teren intravilan 1575 mp Sannicolau Mic

Sânnicolau Mic, Arad

1.575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

98.000 €
2 € / mp

Teren 48900 mp, langa Mure? ?i padurea Vladimir ...

Vladimirescu

48.900 mp
48.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

8.700 €
3.52 € / mp

Teren varadia de mures

Vărădia de Mureș

2.470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

18.500 €
37 € / mp

Teren de vanzare 500mp in ora?, acces u?or

Central, Curtici

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

15.000 €
31.65 € / mp

Teren intravilan 474 mp Sanpaul | Front stradal ...

Șofronea

474 mp
474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

14.550 €
4.63 € / mp

Teren de vanzare

Petriș

3.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

921.000 €
30 € / mp

Vand teren extravilan

Exterior Vest, Arad

30.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

29.000 €
19.33 € / mp

Vand 3 locuri de casa de 1500 m patrati fiecare ...

Zădăreni

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

12 €
0 € / mp

INVESTITIE: Teren 4.6 Ha Arad Direct la Autostr ...

Gai, Arad

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

32.000 €
32 € / mp

Loc de casa intravilan, Zimandcuz, 10 km de Ara ...

Zimandcuz

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

1.238.000 €
269.89 € / mp

VAND teren intravilan intre situat intre ATRIUM ...

Exterior Vest, Arad

4.587 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,238,000 € și 1.280.000 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

22 €
0.03 € / mp

vand parcele de teren

Exterior Vest, Chișineu-Criș

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

36.900 €
94.13 € / mp

Teren de casa Aradul Nou in Toscana Rezidence

Aradul Nou, Arad

392 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

35.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan Bujac

Bujac, Arad

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

21 €
0.01 € / mp

Persoana fizica, vand teren intravilan 3000mp L ...

Exterior Vest, Arad

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

75 €
0.03 € / mp

Teren de Vanzare

Gai, Arad

2.782 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

921.000 €
30 € / mp

Vand teren extravilan

Central, Arad

30.700 mp
30.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

120.000 €
12 € / mp

Vand teren intravilan

Gai, Arad

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

28.360 €
40 € / mp

Locuri de casa in Zimandcuz (709 - 931 mp)

Zimandu Nou

709 mp
709 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

57.000 €
4.75 € / mp

Teren de vanzare la drum Arad-Oradea 12000mp

Central, Arad

12.000 mp teren
f.s. 28.235000610352 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

95.000 €
12.48 € / mp

Oportunitate de afacere!!! Teren Intravilan in ...

Curtici

7.610 mp teren
f.s. 36 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

120.000 €
171.43 € / mp

Spatiu/Constructie noua

Exterior Vest, Arad

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

20.160 €
7 € / mp

Vand teren intravilan Mustesti (com. Gurahont)

Mustești

2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

43.800 €
5 € / mp

Vand teren intravilan Gurahont, str. Crisan(fos ...

Gurahonț

8.760 mp teren