Proprietăți unice: 75
Proprietari: 75
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

99.000 €
9 € / mp

Vand teren vie Extravilan Maderat,jud.Arad

Central, Pâncota

11.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

20.000 €
1.89 € / mp

Vând teren agricol Crocna judetul Arad

Dieci

10.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

138.800 €
100 € / mp

Vand teren zona Gai

Gai, Arad

1.388 mp
1.388 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

20.000 €
15.59 € / mp

Vand teren intravilan cu suprafata de 1.283 mp ...

Mâsca

1.283 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

4 €
0 € / mp

Casa batraneasca cu teren intravilan /Varadia d ...

Vărădia de Mureș

8.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

217.000 €
35.24 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Pancota 3.175 mp ...

Central, Pâncota

6.158 mp
6.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

243.945 €
27 € / mp

Teren pentru afacerea ta

Central, Chișineu-Criș

9.035 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

547.636 €
29 € / mp

Teren construibil, într-o poziție strategică

Central, Chișineu-Criș

18.884 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 547,636 € și 622.717 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

4 €
0 € / mp

Vand teren intravilan cu livada de gutui

Petriș

8.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren intravilan-Radna (Lipova) la DN7- ideal p ...

Radna

18.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

135.000 €
217.74 € / mp

Teren zona Tabacovici

Aradul Nou, Arad

620 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

460.000 €
20 € / mp

Teren - destinatii multiple

Gai, Arad

23.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

75.000 €
15 € / mp

Vind teren intravilan

Cuvin

5.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500.000 €
100 € / mp

LOCATIE UNICAT. 15.000 mp langa Autostrada A1. ...

Sud, Arad

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

199.520 €
20 € / mp

Teren Arad, industrial, zona in plina dezvoltar ...

3 Insule, Arad

9.976 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

812.000 €
20 € / mp

Teren Arad, industrial, zona in plina dezvoltar ...

3 Insule, Arad

40.600 mp teren
f.s. 200 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

83.490.000 €
121 € / mp

Vand teren 69 ha la iesire din Arad spre Nadlac ...

Nord-Vest, Arad

690.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

36.300.000 €
181.50 € / mp

Vand teren 20 ha vis a vis de METRO cu acces di ...

Grădiște, Arad

200.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

16.335.000 €
60.50 € / mp

Vand 27 ha la iesire Arad spre Timisoara vis a ...

Aradul Nou, Arad

270.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

971.000 €
280.15 € / mp

VAND teren intravilan intre situat intre ATRIUM ...

Central, Arad

3.466 mp
3.466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

215.000 €
36.90 € / mp

Teren intravilan 5.827 mp-Santana-zona industri ...

Central, Sântana

5.827 mp
5.827 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

857.147 €
19 € / mp

Teren langa viitorul nod al Drumului Expres Ara ...

Central, Arad

45.113 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

210.000 €
10 € / mp

Teren de vanzare in orasul sebis

Exterior Vest, Sebiș

21.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

18.000 €
41.28 € / mp

Teren intravilan Curtici

Exterior Vest, Arad

436 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

900.000 €

Teren comercial premium 29.000 mp I Arad I 1 km ...

Ultracentral, Arad

f.s. 240 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

8.360.000 €

Teren intravilan I Arad I Deschidere 1.141 ml l ...

Sud, Arad

f.s. 1141 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

90.000 €
1.13 € / mp

Vand padure Moneasa

Moneasa

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

25 €
0.06 € / mp

Teren de vanzare 470 mp in micalaca zona Balast ...

Micălaca, Arad

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

600.000 €
100 € / mp

Vand teren central 6000mp ideal investitie Curt ...

Central, Curtici

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

139.500 €
40.06 € / mp

teren zona industriala

Șofronea

3.482 mp
3.482 mp teren

Terenuri de vânzare în Județul Arad direct de la proprietari

Județul Arad, o zonă cu un potențial agricol și turistic semnificativ, oferă oportunități excelente pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 54.000 euro, cu oferte care încep de la 7.500 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 69.000.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 23 euro, cu cele mai mari valori atingând 210 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 49% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru o gamă largă de cumpărători.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 164 de zile, indicând o piață activă.

Județul Arad reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, având prețuri accesibile și o varietate de opțiuni pentru dezvoltare. Ești gata să explorezi oportunitățile din Arad?