Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
6

23.000 €
8.27 € / mp

Doua parcele de teren intravilan 5562 mp pentru ...

Central, Nădlac

2.781 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

1.390.000 €
3.38 € / mp

Teren industrial 42 ha Vama Nadlac

Periferie, Nădlac

La ~5km distanță

411.749 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

99.730 €
2.14 € / mp

Teren cu potențial de vânzare 46,600mp lângă in ...

Vest, Nădlac

La ~5km distanță

46.600 mp teren
f.s. 64 m
Agricol
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
17

490.000 €
61.25 € / mp

Teren intravilan cu potenzial Arad Sud, DN69, A ...

Sud-Est, Nădlac

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

160.000 €
180.000 €
64 € / mp

NĂDLAC | Teren 1.15 HA lângă Autostradă | 2.500 ...

Exterior Vest, Nădlac

La ~5km distanță

11.467 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

60.000 €
1.50 € / mp

Teren extravilan in Seitin, 4 hectare de vanza ...

Șeitin

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

231.600 €
21,054.55 € / mp

Teren folosinta conditii speciale | Oportunitat ...

Șeitin

La ~10km distanță

11,58 mp teren
f.s. 193 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

150.000 €
200 € / mp

Teren de vanzare intravilan 750 mp sannicolauu ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
45.02 € / mp

TEREN PE MALUL RÂULUI ARANCA SÂNNICOLAU MARE 0% ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

1.888 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

231.600 €
21,054.55 € / mp

Teren folosinta conditii speciale | Oportunitat ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

11,58 mp
11,58 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

360.000 €
33.03 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Sânnicolau Mare, ...

Sud, Sânnicolau Mare

La ~15km distanță

10.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

3.250.000 €
81.25 € / mp

Ferma zootehnică funcțională, populată cu peste ...

Cenad

La ~15km distanță

40.000 mp
40.000 mp teren
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
3

145.000 €
1.34 € / mp

Teren agricol 10 ha, Peregul Mare, langa autost ...

Peregu Mare

La ~15km distanță

107.900 mp teren
f.s. 180 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

129.000 €
132.000 €
14.66 € / mp

Teren intravilan 8802 m² – Locație strategică

Semlac

La ~15km distanță

8.802 mp teren
f.s. 129 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

22.000 €
16.37 € / mp

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 1344 mp

Semlac

La ~15km distanță

1.344 mp
1.344 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

35.500 €
12.33 € / mp

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 2.888mp

Semlac

La ~15km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

65.000 €
3.27 € / mp

Teren intravilan pretabil parc fotovoltaic, de ...

Semlac

La ~15km distanță

19.895 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
30

125.000 €
25 € / mp

Teren spectaculos la Periam Port

Periam

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
32

125.000 €
25 € / mp

Teren pe malul Mureșului- oportunități multiple

Periam

La ~15km distanță

5.000 mp teren
f.s. 156 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

22.000 €
48.89 € / mp

TEREN DE VANZARE in comuna Periam - 450 mp

Periam

La ~15km distanță

450 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

644.204 €
532.400 €
87.53 € / mp

Teren și hale pe calea Aradului în Periam

Periam

La ~15km distanță

7.360 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

32.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan cu fundatie inceputa si materi ...

Peregu Mic

La ~20km distanță

2.799 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

19.000 €
11.93 € / mp

Teren 1592 MP in Satu Mare jud. Arad - ID : RH- ...

Satu Mare

La ~20km distanță

1.592 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

14.000 €
19.66 € / mp

Teren intravilan la Variaș - 40 km de Timișoara

Variaș

La ~25km distanță

712 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

64.900 €
12.89 € / mp

Gelu [Varias ] - Teren Intravilan

Variaș

La ~25km distanță

5.035 mp
5.035 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

13.000 €
0.04 € / mp

50 ha Sanpetru German - teren arabil categoria ...

Sânpetru German

La ~25km distanță

357.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

14.990 €
14.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.990 €
12.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

12.990 €
12.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~25km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

14.990 €
14.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~25km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren