Nadăș Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

10.000 €
10 € / mp

Teren 1.000 mp. in Nadas - ID : RH-30826-proper ...

Nadăș

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

21.300 €
0.70 € / mp

Teren extravilan, pe teritoriu Nadas, comuna Ta ...

Nadăș

30.215 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.210 €
0.55 € / mp

Terenuri agricole de vânzare în Arad – Comuna T ...

Tauț

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

22.222 €
9.99 € / mp

Teren de constructii,ultracentral,Tau?,jud. Ara ...

Tauț

La ~10km distanță

2.225 mp teren
f.s. 145 m
Agenție

2 luni în urmă
4

5.500 €
5,500.00 € / mp

Terenuri agricole de vanzare in Arad Comuna Tau ...

Tauț

La ~10km distanță

1 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
14

32.000 €
9.84 € / mp

De vanzare casa Taut-Arad

Tauț

La ~10km distanță

3.252 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

29.000 €
7.25 € / mp

Teren 4000 mp intravilan de vanzare localitatea ...

Bârzava

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

20.000 €
6.95 € / mp

Teren de vânzare Intravilan 2878 mp în Groșii N ...

Bârzava

La ~10km distanță

2.878 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

15.000 €
5.69 € / mp

Teren construibil de vânzare 990mp în Barzava, ...

Bârzava

La ~10km distanță

2.635 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

1.637.250 €
1.25 € / mp

De vanzare teren agricol, situat in judetul Ara ...

Drauț

La ~10km distanță

Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
11

890.000 €
0.77 € / mp

Vie de 115 Hectare în satul Dud, județul Arad

Dud

La ~10km distanță

f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 890,000 € și 999.000 €
Agenție

1 lună în urmă
4

272.700 €
1.00 € / mp

Teren forestier 27,27 ha, Valea Lugojului, Acce ...

Dud

La ~10km distanță

272.720 mp teren
Extravilan
Pădure
Agenție

Mai mult de un an
5

10.900 €
3.78 € / mp

Teren intravilan, In Rate Cuied Arad

Cuied

La ~15km distanță

2.880 mp
2.880 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

11 luni în urmă
4

11.000 €
1.28 € / mp

Teren mixt de 8.600 mp, ideal pentru investitie ...

Cuied

La ~15km distanță

8.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
2

3.600 €
0.67 € / mp

Teren Cuied – Livada 5400 mp

Cuied

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
2

3.800 €
0.70 € / mp

Teren Cuied, Livada 5400 mp

Cuied

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Extravilan
Pădure
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

11.990 €
3.68 € / mp

Teren Intravilan Cuied 3260 mp Comision Zero %

Cuied

La ~15km distanță

3.260 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
1

4.400 €
1.02 € / mp

Teren extravilan in Belotint, jud. Arad.

Conop

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
1

4.400 €
1.02 € / mp

Teren extravilan in Belotint, jud. Arad.

Conop

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

4.500 €
1.05 € / mp

Teren extravilan in Belotint, jud. Arad.

Conop

La ~15km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
12

20.369 €
4.84 € / mp

Teren generos cu potential în comuna Silindia, ...

Șilindia

La ~15km distanță

4.208 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

5.500 €
5,500.00 € / mp

Terenuri agricole de vanzare in Arad Comuna Tau ...

Târnova

La ~15km distanță

1,18 mp
1,18 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

7.000 €
2,333.33 € / mp

Teren agricol de vanzare in Tarnova Arad 3,78 h ...

Târnova

La ~15km distanță

3,78 mp
3,78 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

32.555 €
39.391 €
5 € / mp

Teren 6511 mp. in Capruta - ID : RH-6868-proper ...

Căpruța

La ~15km distanță

6.511 mp
6.511 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

2 luni în urmă
31

26.000 €
8.75 € / mp

Loc de casă în Odvoș - Conop 3000mp

Odvoș

La ~15km distanță

2.970 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

12.000 €
8.09 € / mp

Teren și casă în Odvoș

Odvoș

La ~15km distanță

1.483 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
1

11.000 €
4.37 € / mp

Teren intravilan in Belotint, jud. Arad.

Belotinț

La ~15km distanță

2.520 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

11.000 €
4.37 € / mp

Teren intravilan in Belotint, jud. Arad.

Belotinț

La ~15km distanță

2.520 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

5.700 €
0.98 € / mp

Teren extravilan impadurit in Belotint, jud. Ar ...

Belotinț

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

23.000 €
9.13 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~15km distanță

2.520 mp teren