Teren extravilan in Belotint, jud. Arad.

4.500 €
1.05 € / mp

Conop, Judeţul Arad

Suprafață teren:
4.300 mp

Descriere teren

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, in exclusivitate, un teren extravilan, in Belotint, jud. Arad. Acesta are o suprafata 4300 mp Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati! Va asteptam cu drag la o vizionare ! CP2547683
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650817
Suprafață teren: 4.300 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 4300 mp, în Conop
4.400 €
Județul Arad, Conop
4.300 mp teren
Teren de 620 mp, în Turnu
4.500 €
Județul Arad, Turnu
620 mp teren
Teren de 1400 mp, în Turnu
4.500 €
Județul Arad, Turnu
1.400 mp teren
Teren de 1430 mp, în Turnu
4.500 €
Județul Arad, Turnu
1.430 mp teren
Teren de 5000 mp, în Almaș
4.200 €
Județul Arad, Almaș
5.000 mp teren
Teren de 2000 mp, în Brusturi
4.200 €
Județul Arad, Brusturi
2.000 mp teren
Teren în Central
4.900 €
Arad, Central