Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
4

20.000 €
6.95 € / mp

Teren de vânzare Intravilan 2878 mp în Groșii N ...

Bârzava

2.878 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

15.000 €
5.69 € / mp

Teren construibil de vânzare 990mp în Barzava, ...

Bârzava

2.635 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

29.000 €
7.25 € / mp

Teren 4000 mp intravilan de vanzare localitatea ...

Bârzava

4.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
1

5.700 €
0.98 € / mp

Teren extravilan impadurit in Belotint, jud. Ar ...

Belotinț

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

11.000 €
4.37 € / mp

Teren intravilan in Belotint, jud. Arad.

Belotinț

La ~5km distanță

2.520 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

23.000 €
9.13 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~5km distanță

2.520 mp teren

Agenție

10 luni în urmă
1

14.100 €
12.02 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~5km distanță

1.173 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

11.000 €
4.37 € / mp

Teren intravilan in Belotint, jud. Arad.

Belotinț

La ~5km distanță

2.520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

5.700 €
0.98 € / mp

Teren extravilan impadurit in Belotint, jud. Ar ...

Belotinț

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Pădure
Agenție

10 luni în urmă
1

14.100 €
12.02 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~5km distanță

1.173 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

23.000 €
9.13 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~5km distanță

2.520 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

4.400 €
1.02 € / mp

Teren extravilan in Belotint, jud. Arad.

Conop

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

4.400 €
1.02 € / mp

Teren extravilan in Belotint, jud. Arad.

Conop

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
31

26.000 €
29.000 €
8.75 € / mp

Loc de casă în Odvoș - Conop 3000mp

Odvoș

La ~15km distanță

2.970 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

12.000 €
8.09 € / mp

Teren și casă în Odvoș

Odvoș

La ~15km distanță

1.483 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

15.000 €
0.65 € / mp

Pădure de foioase – Dorgoș, județul Arad

Dorgoș

La ~15km distanță

23.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an

5.500 €
0.10 € / mp

Teren Agricol 18 ha

Ususău

La ~15km distanță

55.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

89.400 €
3 € / mp

Padure de stejar, Ususau, suprafata 29.800 mp, ...

Ususău

La ~15km distanță

29.800 mp
29.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

10.500 €
8.33 € / mp

Teren intravilan în Ususău

Ususău

La ~15km distanță

1.260 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
5

214.000 €
3.57 € / mp

Teren extravilan de 5,99 ha, ideal pentru balas ...

Ususău

La ~15km distanță

59.900 mp
59.900 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

44.700 €
1.50 € / mp

Padure de stejar, Ususau, suprafata 29.800 mp, ...

Ususău

La ~15km distanță

29.800 mp teren
f.s. 70 m
Pădure
Extravilan
Dezvoltator

10 luni în urmă
3

126.300 €
16.49 € / mp

Teren + Constructie de vanzare in Varadia de Mu ...

Vărădia de Mureș

La ~15km distanță

7.661 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

8.700 €
3.52 € / mp

Teren varadia de mures

Vărădia de Mureș

La ~15km distanță

2.470 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

20.000 €
6.22 € / mp

Teren intravilan 3215mp Varadia de Mure? , Jude ...

Vărădia de Mureș

La ~15km distanță

3.215 mp
3.215 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

5.500 €
5,500.00 € / mp

Terenuri agricole de vanzare in Arad Comuna Tau ...

Tauț

La ~20km distanță

1 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

22.222 €
9.99 € / mp

Teren de constructii,ultracentral,Tau?,jud. Ara ...

Tauț

La ~20km distanță

2.225 mp teren
f.s. 145 m
Agenție

6 luni în urmă
14

32.000 €
9.84 € / mp

De vanzare casa Taut-Arad

Tauț

La ~20km distanță

3.252 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.210 €
0.55 € / mp

Terenuri agricole de vânzare în Arad – Comuna T ...

Tauț

La ~20km distanță

2.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
25

13.000 €
43.05 € / mp

Teren intravilan de 302 mp în localitatea Șoimo ...

Șoimoș

La ~20km distanță

302 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

1.637.250 €
1.571.760 €
1.25 € / mp

De vanzare teren agricol, situat in judetul Ara ...

Drauț

La ~20km distanță

Extravilan
Agricol