Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

48.560 €
59 € / mp

Două parcele în Westfield Arad! Preț Atractiv!

Vest, Arad

823 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

690.700 €
22.00 € / mp

Teren cu potențial investițional – 31.400 mp – ...

Vest, Arad

31.400 mp teren
f.s. 157 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

29.000 €
29 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp în Arad, langă Westfi ...

Vest, Arad

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

5.000 €
0 €
0.85 € / mp

Teren de vanzare Calea Aurel Vlaicu in Arad

Vest, Arad

5.894 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

199.999 €
299.999 €
4.52 € / mp

44.200mp Arad zona industriala deschidere 130m ...

Vest, Arad

44.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

165.000 €
86.39 € / mp

Teren ingradit si betonat, in apropiere de Aero ...

Vest, Arad

1.910 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

249.000 €
5.57 € / mp

Teren investi?ional strategic 44.700 mp Arad Ve ...

Vest, Arad

44.700 mp
44.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.700.000 €
56.67 € / mp

Teren intravilan cu PUZ in zona industriala Ara ...

Vest, Arad

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.700.000 €
56.67 € / mp

Teren intravilan cu PUZ in zona industriala Ara ...

Vest, Arad

30.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

90.000 €
3 € / mp

Teren de vanzare 3 ha in Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
9

99.000 €
137.50 € / mp

Vand teren ptr.constructie imobil,str.Cuza Voda ...

Central, Arad

La ~5km distanță

720 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

600.000 €
15.02 € / mp

4 ha teren intravilan cu PUZ pe soseaua Arad-Za ...

Central, Arad

La ~5km distanță

40.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.500 €
5 € / mp

Loc de casa!

Central, Arad

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

30.000 €
13.42 € / mp

Teren extravilan 2235 mp, zona CET

Central, Arad

La ~5km distanță

2.235 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

191.065 €
157.905 €
38.21 € / mp

Teren pentru hale industriale Arad – 5.000 mp | ...

Nord, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,905 € și 158.510 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

128.810 €
106.455 €
38.80 € / mp

Teren industrial de vânzare Arad – 3.320 mp | P ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

3.320 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

9.200.000 €
9.319.600 €
23 € / mp

Teren de 40 ha pe E671, Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

400.000 mp teren
f.s. 700 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

2.300.000 €
2.500.000 €
23 € / mp

Teren de 100000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

100.000 mp teren
f.s. 200 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

1.150.000 €
1.250.000 €
23 € / mp

Teren de 50000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

4.600.000 €
5.000.000 €
23 € / mp

Teren de 200000 mp în Arad

Sud, Arad

La ~5km distanță

200.000 mp teren
f.s. 400 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
13

435.000 €
526.350 €
10 € / mp

TEREN CU POTENTIAL INDUSTRIAL | 4,35 HA | ARAD, ...

Central, Arad

La ~5km distanță

43.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

319.000 €
839.47 € / mp

Teren ultracentral 1200mp

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

1.213 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

390.000 €
7.80 € / mp

Teren compact de 50.000 mp la drum principal

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 120 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

1.490.115 €
33 € / mp

TEREN INTRAVILAN CENT NORD ARAD KM 548+273 PUZ ...

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

45.155 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
11

211.750 €
42.35 € / mp

Acces Rapid la Centura Vladimirescu – Teren 5.0 ...

Exterior Est, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
11

105.875 €
42.35 € / mp

Acces Rapid la Centura Vladimirescu – Teren 2.5 ...

Exterior Est, Arad

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
3

160.000 €
16 € / mp

Teren intravilan zona Panduit

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 51 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
6

300.000 €
6.45 € / mp

Teren intravilan, zona centura nord

Nord-Vest, Arad

La ~5km distanță

46.500 mp teren
f.s. 120 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
5

1.179.750 €
47.19 € / mp

Teren industrial cu acces din centura (PUZ in l ...

Nord, Arad

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

471.900 €
47.19 € / mp

Teren cu PUZ pentru hala, parcelabil la cerere

Nord, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Vest, Arad

Zona Vest a orașului Arad este cunoscută pentru peisajele sale pitorești și oportunitățile de dezvoltare. Această regiune oferă un mediu propice pentru investiții imobiliare, fiind accesibilă și bine conectată. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 48.000 euro, cu oferte ce încep de la 12.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri maxime: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 690.700 euro, oferind opțiuni variate pentru investitori.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 59 euro, cu valori care pot ajunge până la 86 euro pentru terenurile din zonele premium.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie timp de 100 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Zona Vest, Arad, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții comerciale. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!