Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

255.000 €
419.41 € / mp

Teren intravilan 608mp în centrul orașului Arad

Boul Roșu, Arad

608 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

790.000 €
376.19 € / mp

Teren central, pentru bloc birouri clinica!

Boul Roșu, Arad

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

1.374.789 €
1.136.190 €
504.14 € / mp

Teren cu PUZ pentru blocuri - 2727 mp

Boul Roșu, Arad

2.727 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
10

500.000 €
709.22 € / mp

Teren intravilan 705mp, Calea Romanilor - Arad

Romanilor, Arad

La ~5km distanță

705 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

350.000 €
129.63 € / mp

Arad Teren Proiect Bloc P+4 cu Autorizatie | 40 ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

159.300 €
189.87 € / mp

Oportunitate, teren de vanzare in cartierul Sub ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

839 mp
839 mp teren

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

1.300.000 €
152.33 € / mp

Investiție imobiliară-teren 8534 m² cu PUZ apro ...

Subcetate, Arad

La ~5km distanță

8.534 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

195.000 €
212.000 €
501.29 € / mp

Calea Iuliu Maniu, urbanism P+2+M POT 65% CUT 1 ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

389 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

250.000 €
248.51 € / mp

1006 mp teren cu constructie modesta pe B-dul R ...

Podgoria, Arad

La ~5km distanță

1.006 mp
1.006 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

500.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 5000 mp langa Piata Obor

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

76.000 €
164.86 € / mp

Teren în Pârneava – locație premium pentru casă ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

461 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

5.155 €
0.80 € / mp

Inchiriez teren zona Parneava-Capitan Ignat - I ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

6.444 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

1.500.702 €
1.240.250 €
219.43 € / mp

Teren intravilan de vanzare 6.839 mp – Arad, zo ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

6.839 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

139.500 €
137.03 € / mp

Teren in suprafa?a de 1018 mp plus casa solida

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

1.018 mp
1.018 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 139,500 € și 139.800 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

795.000 €
169.11 € / mp

De vanzare, teren intravilan, 4701 Mp, zona com ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

4.701 mp
4.701 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

153.000 €
151.79 € / mp

Teren intravilan 1008 mp in Parneava + construc ...

Pârneava, Arad

La ~5km distanță

1.008 mp
1.008 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

1.100.000 €
110 € / mp

Teren de vanzare Intravilan in zona Dragasani

Drăgășani, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

650.000 €
58.84 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidențială- Arad

Drăgășani, Arad

La ~5km distanță

11.047 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.500 €
5 € / mp

Loc de casa!

Central, Arad

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

90.000 €
3 € / mp

Teren de vanzare 3 ha in Arad

Central, Arad

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

30.000 €
13.42 € / mp

Teren extravilan 2235 mp, zona CET

Central, Arad

La ~5km distanță

2.235 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

55.371 €
184.57 € / mp

Cumpara acum, platesti in 12 luni, parcela ARED ...

Central, Arad

La ~5km distanță

300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

2.516.540 €
2.613.330 €
130 € / mp

De vanzare teren cu PUZ, destinatie retail, Ara ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

19.358 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

371.470 €
229.87 € / mp

Teren intravilan, rezidential comercial servici ...

Central, Arad

La ~5km distanță

1.616 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.250.000 €
171.23 € / mp

Teren cu PUZ, pozitie excelenta, centura

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

7.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

165.000 €
86.39 € / mp

Teren ingradit si betonat, in apropiere de Aero ...

Vest, Arad

La ~5km distanță

1.910 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

275.000 €
110 € / mp

Teren cu PUZ industrial si acces din centura

Exterior Nord, Arad

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500.000 €
100 € / mp

LOCATIE UNICAT. 15.000 mp langa Autostrada A1. ...

Sud, Arad

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

70.608 €
58.354 €
42.46 € / mp

Oportunitate – Teren industrial 1.663 mp lângă ...

Exterior Vest, Arad

La ~5km distanță

1.663 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 58,354 € și 67.583 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

170.000 €
170,000.00 € / mp

Apartament in casa 2 cam la strada Marasesti

Central, Arad

La ~5km distanță

1 mp teren