Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
19

187.900 €
195.490 €
1,125.15 € / mp

Teren- 2 fornturi stradale de vanzare pe Andrei ...

Intim, Arad

806 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

158.000 €
9.84 € / mp

Teren extravilan 16.055 mp, zona CET

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

16.055 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

171.290 €
141.562 €
260.72 € / mp

Parcele Teren - Cartier Exclusivist Central - U ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

657 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

960.180 €
20 € / mp

Teren intravilan in zona CET, Elis Pavaje

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

48.009 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

92.211 €
76.208 €
274.44 € / mp

ARED - Teren Casa - Comision 0% - direct de la ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

336 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

113.367 €
208.01 € / mp

Parcela de teren ARED - COMISION 0%

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

545 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

22.999 €
10.29 € / mp

Teren extravilan 2235 mp, zona CET

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

2.235 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

213.300 €
300 € / mp

De vanzare parcele de teren langa Afi, 711 mp s ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

711 mp
711 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

69.600 €
174 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, in Arad.

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

83.200 €
101.96 € / mp

Teren intravilan, in Arad.

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

816 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

140.000 €
14 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, cu PUZ apro ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

69.600 €
174 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, in Arad.

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

195.000 €
10 € / mp

Teren 19.500 mp langa CET - ID : RH-31283-prope ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

19.500 mp
19.500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

255.000 €
24.29 € / mp

Teren 10.500 mp la sosea strada Ovidiu in fata ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

10.500 mp teren
f.s. 102 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

147.000 €
9.80 € / mp

Oportunitate de investitie Teren 15,000mp la ie ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

15.000 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
4

303.600 €
22 € / mp

Teren intravilan 13800 mp - Centura de Nord Ara ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

13.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

78.388 €
67.105 €
218.96 € / mp

Parcele Teren - Cartier Exclusivist Central - C ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

358 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 78,388 € și 83.205 €
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

87.820 €
274.44 € / mp

ARED - Parcele Case - Comision 0% - direct de l ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

320 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
12

98.796 €
67.480 €
274.43 € / mp

Cumpără acum, parcele de case, direct de la dez ...

6 Vânători, Arad

La ~5km distanță

360 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

1.254.000 €
1.517.340 €
20 € / mp

Teren langa Metro - ID : RH-29992-property

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

62.700 mp
62.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

400.000 €
484.000 €
20 € / mp

Teren 2 ha. zona Gradiste - ID : RH-11956-prope ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

254.000 €
307.340 €
97.69 € / mp

Teren 2600 mp. zona Gradiste - ID : RH-12849-pr ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

1.160.000 €
29 € / mp

Teren 40,000 mp intravilan de vanzare zona Metr ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

336.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare Arad – 11.200 mp, zona Gradist ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

11.200 mp teren
f.s. 87 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
12

2.400.000 €
30 € / mp

Teren intravilan cu potential multiplu!

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

80.000 mp teren
f.s. 150 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

2.990.000 €
3.800.000 €
27.16 € / mp

Teren 110.100 mp zona Gradiste - ID : RH-36622- ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

110.100 mp
110.100 mp teren
f.s. 210 m
Agenție

Mai mult de un an
11

385.000 €
86.38 € / mp

Casa de vanzare zona Gradiste

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

4.457 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

340.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 2 parcele de 8500 mp front la ...

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
14

54.900 €
89.71 € / mp

Teren intravilan în cartier nou zona Grădiște

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

612 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
18

39.900 €
9.97 € / mp

Teren intravilan 4003 mp

Grădiște, Arad

La ~5km distanță

4.003 mp teren
Construcții