Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Mai mult de un an
1

1.000.000 €
7.69 € / mp

Teren extravilan, 130000 mp (13 hectare), zona ...

Aiud

La ~5km distanță

130.000 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

Mai mult de un an
8

35.000 €
2.26 € / mp

Parcele de 500,700,1000 mp in Aiud , autorizati ...

Aiud

La ~5km distanță

15.500 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

11 luni în urmă
3

25.000 €
24.000 €
6.25 € / mp

Teren de vanzare

Central, Aiud

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

35.900 €
8.16 € / mp

Teren Extravilan de vanzare in Garbova !!! COMI ...

Central, Aiud

La ~5km distanță

4.400 mp
4.400 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

11 luni în urmă
3

49.000 €
9.25 € / mp

Teren de vanzare

Central, Aiud

La ~5km distanță

5.300 mp
5.300 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

34.800 €
4 € / mp

Teren 8,700mp Aiud / Strada Paltinis COMISION 0 ...

Exterior Vest, Aiud

La ~5km distanță

8.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

34.800 €
6 € / mp

Teren 5,800mp Aiud / Strada Abrudului COMISION ...

Exterior Vest, Aiud

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
3

55.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 550MP zona Parc

Central, Aiud

La ~5km distanță

550 mp
550 mp teren
Bancă
Comision 0%

6 luni în urmă
2

62.346 €
10.75 € / mp

Teren ALBA, AIUD

Nord, Aiud

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

6 luni în urmă
6

49.198 €
16.40 € / mp

Teren, 3.000 mp ALBA, AIUD

Aiud

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.000.000 €
7.69 € / mp

Teren extravilan, 130000 mp (13 hectare), zona ...

Nord, Aiud

La ~5km distanță

130.000 mp
130.000 mp teren
f.s. 1 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

33.000 €
10 € / mp

vand teren extravilan Aiud 3300 mp front strada ...

Central, Aiud

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

90.000 €
51.22 € / mp

Teren intravilan 1757 MP | Aiud | Aproape de ce ...

Aiud

La ~5km distanță

1.757 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

900.000 €
7.50 € / mp

Teren extravilan 12 ha ideal ca investitie apa, ...

Central, Aiud

La ~5km distanță

120.000 mp
120.000 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

5 zile în urmă
1

90.000 €
51.22 € / mp

Teren intravilan 1757 MP | Aiud | Aproape de ce ...

Central, Aiud

La ~5km distanță

1.757 mp
1.757 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

90.000 €
51.22 € / mp

Teren intravilan 1757 MP | Aiud | Aproape de ce ...

Central, Aiud

La ~5km distanță

1.757 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

225.000 €

Teren 15.100 mp la baza padurii ideal parcelare ...

Central, Aiud

La ~5km distanță

f.s. 60 m
Agenție

3 săptămâni în urmă

33.000 €

Teren intravilan parcelabil 600900 mp, utilita? ...

Central, Aiud

La ~5km distanță

f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

400.000 €
34.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 11600 mp, acces pa ...

Central, Aiud

La ~5km distanță

11.600 mp
11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

42.900 €
62.17 € / mp

Teren intravilan 690 mp panorama, deschidere 68 ...

Exterior Vest, Aiud

La ~5km distanță

690 mp teren
f.s. 68 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

28.000 €
7.98 € / mp

Vand teren pe Transapuseana in Ponor

Central, Aiud

La ~5km distanță

3.510 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

54.000 €
90 € / mp

Teren de vanzare Aiud - zona Parc

Exterior Vest, Aiud

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

900.000 €
7.50 € / mp

Teren extravilan 12 ha ideal ca investitie apa, ...

Central, Aiud

La ~5km distanță

120.000 mp
120.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

1.472.480 €
40 € / mp

Teren intravilan 36.812 mp | Aiud, str. Izvorul ...

Nord, Aiud

La ~5km distanță

36.812 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

299.000 €
19.80 € / mp

Teren 15.100 mp la baza padurii ideal parcelare ...

Central, Aiud

La ~5km distanță

15.100 mp
15.100 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

33.000 €
55 € / mp

Teren intravilan parcelabil 600900 mp, utilita? ...

Central, Aiud

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

39.600 €
9 € / mp

Vand teren extravilan

Central, Aiud

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

22.000 €
32.26 € / mp

Teren intravilan | 682 mp | Leorint

Rădești

La ~5km distanță

682 mp
682 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

22.000 €
32.26 € / mp

Teren intravilan | 682 mp | Leorint

Leorinț

La ~5km distanță

682 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

69.000 €
4.06 € / mp

Vand livada tanara pe rod

Leorinț

La ~5km distanță

17.000 mp teren