Teren intravilan 1757 MP | Aiud | Aproape de centru | Zona in dezvolta

90.000 €
51.22 € / mp

Aiud, Judeţul Alba

Suprafață teren:
1.757 mp

Descriere teren

PRIME Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan situat in Aiud, cu suprafata generoasa de 1757 mp si front stradal de 16.38 ml, ideal pentru constructia unei locuinte sau pentru investitie. Proprietatea este amplasata intr-o zona linistita, aflata in plina dezvoltare, oferind echilibrul ideal intre confortul unei zone retrase si accesul rapid catre facilitatile urbane. Utilitatile sunt la intrarea pe teren. Un avantaj important il reprezinta pozitionarea excelenta, terenul fiind situat aproape de magazine, gradinita si de centrul orasului, ceea ce il face potrivit atat pentru constructia unei case familiale, cat si pentru dezvoltarea unui proiect rezidential. Suprafata generoasa ofera multiple posibilitati de amenajare: locuinta individuala, gradina spatioasa, foisor, zona verde sau alte proiecte personalizate in functie de nevoile viitorului proprietar. Daca iti doresti un teren cu potential, intr-o zona buna si accesibila, aceasta proprietate merita vazuta.COD PROPRIETATE: P1184
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1632844
Suprafață teren: 1.757 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 414 m
parks
Parc
Recreere aprox. 469 m
parks
Parc
Recreere aprox. 681 m
parks
Parc
Recreere aprox. 737 m

Proprietăți similare

Teren de 1001 mp, în Cetate
91.000 €
Alba Iulia, Cetate
1.001 mp teren
Teren de 1410 mp, în Central