Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

7.000 €
14 € / mp

Vand parcela de casa Curtici

Exterior Vest, Curtici

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

18.500 €
37 € / mp

Teren de vanzare 500mp in ora?, acces u?or

Central, Curtici

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

32.000 €
15.75 € / mp

SUPER OFERTA! Vand teren intravilan Oras Curtic ...

Exterior Vest, Curtici

La ~10km distanță

2.032 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

600.000 €
100 € / mp

Vand teren central 6000mp ideal investitie Curt ...

Central, Curtici

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

95.000 €
12.48 € / mp

Oportunitate de afacere!!! Teren Intravilan in ...

Curtici

La ~10km distanță

7.610 mp teren
f.s. 36 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

15.000 €
31.65 € / mp

Teren intravilan 474 mp Sanpaul | Front stradal ...

Șofronea

La ~10km distanță

474 mp
474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

139.500 €
40.06 € / mp

teren zona industriala

Șofronea

La ~10km distanță

3.482 mp
3.482 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

460.000 €
20 € / mp

Teren - destinatii multiple

Gai, Arad

La ~15km distanță

23.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

120.000 €
12 € / mp

Vand teren intravilan

Gai, Arad

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

75 €
0.03 € / mp

Teren de Vanzare

Gai, Arad

La ~15km distanță

2.782 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

12 €
0 € / mp

INVESTITIE: Teren 4.6 Ha Arad Direct la Autostr ...

Gai, Arad

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

60.600 €
150 € / mp

Teren intravilan într-un cartier nou

Gai, Arad

La ~15km distanță

404 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

28.000 €
70 € / mp

Vand Teren Intravilan in Bujac | Cartier Nou | ...

Bujac, Arad

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

35.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan Bujac

Bujac, Arad

La ~15km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

28.360 €
40 € / mp

Locuri de casa in Zimandcuz (709 - 931 mp)

Zimandu Nou

La ~15km distanță

709 mp
709 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

32.000 €
32 € / mp

Loc de casa intravilan 1000 mp, utilitati, Zima ...

Zimandcuz

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

812.000 €
20 € / mp

Teren Arad, industrial, zona in plina dezvoltar ...

3 Insule, Arad

La ~15km distanță

40.600 mp teren
f.s. 200 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

199.520 €
20 € / mp

Teren Arad, industrial, zona in plina dezvoltar ...

3 Insule, Arad

La ~15km distanță

9.976 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.125.000 €
5.00 € / mp

Teren arabil de vanzare in suprafata de 425.377 ...

3 Insule, Arad

La ~15km distanță

425.377 mp teren
f.s. 700 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

4.954.500 €
45 € / mp

Teren intravilan PUZ proiect rezidential 110.10 ...

Grădiște, Arad

La ~15km distanță

110.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

36.300.000 €
181.50 € / mp

Vand teren 20 ha vis a vis de METRO cu acces di ...

Grădiște, Arad

La ~15km distanță

200.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

92.000 €
150.33 € / mp

Teren de vanzare Gradi?te, 612 mp

Grădiște, Arad

La ~15km distanță

612 mp
612 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

170.000 €
170,000.00 € / mp

Apartament in casa 2 cam la strada Marasesti

Central, Arad

La ~15km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.500 €
5 € / mp

Loc de casa!

Central, Arad

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.500.000 €
100 € / mp

LOCATIE UNICAT. 15.000 mp langa Autostrada A1. ...

Sud, Arad

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20.000 €

Padure zona Nadas-Minisel

Central, Arad

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

83.490.000 €
121 € / mp

Vand teren 69 ha la iesire din Arad spre Nadlac ...

Nord-Vest, Arad

La ~15km distanță

690.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

6.000.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 15 ha pentru centru logistic

Sud, Arad

La ~15km distanță

150.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

5.300.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 5 ha pentru activitati comerci ...

Nord-Vest, Arad

La ~15km distanță

53.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.000 €
24 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Exterior Vest, Arad

La ~15km distanță

500 mp teren