Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

26.500 €
32.96 € / mp

Teren Intravilan Peciu Nou Jud. Timis

Peciu Nou

La ~10km distanță

804 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

43.000 €
28.05 € / mp

Teren 1533 mp Peciu Nou/Dinias

Diniaș

La ~10km distanță

1.533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

75.000 €
20.66 € / mp

Teren de vanzare 3631 mp | Dinia?, jud. Timi?

Diniaș

La ~10km distanță

3.631 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

44.170 €
41.646 €
35 € / mp

Teren intravilan 1262 mp cu toate utilita?ile:a ...

Parța

La ~15km distanță

1.262 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

49.900 €
52.25 € / mp

Teren intravilan 955 mp Sanmihaiu German

Sânmihaiu German

La ~15km distanță

955 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

22.500 €
30 € / mp

Vand teren intravilan Jebel 5 parcele, intre 50 ...

Jebel

La ~20km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20 €
0.01 € / mp

Teren in Jebel 1500mp

Jebel

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
25 € / mp

Vand teren intravilan arabil

Șag

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

50.000 €
51.000 €
75.41 € / mp

Vand teren Sag zona de Nord

Șag

La ~20km distanță

663 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45 €
0.01 € / mp

Proprietar!!! Vand teren SAG MANASTIRE !

Șag

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

40.000 €
40 € / mp

Vand/schimb teren

Șag

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

33.600 €
56 € / mp

Parcele teren casa Sag

Șag

La ~20km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

71.000 €
72.08 € / mp

OCAZIE! - Teren ?ag 985 mp, loca?ie excelenta, ...

Șag

La ~20km distanță

985 mp
985 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

100 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare - Sag

Șag

La ~20km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

72.000 €
30 € / mp

Vand teren Intravilan Sag

Șag

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

38.999 €
17.73 € / mp

Vand teren sanmihaiu roman

Sânmihaiu Român

La ~20km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20.000 €
33.33 € / mp

Proprietar, vand urgent teren intravilan 600 mp ...

Sânmihaiu Român

La ~20km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

11.999 €
2.07 € / mp

Vand teren sanmihaiu roman

Sânmihaiu Român

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

63.750 €
85 € / mp

Vand teren intravilan

Sânmihaiu Român

La ~20km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

15.000 €
15 € / mp

Vand 1000 de mp la Sanmihaiul roman

Sânmihaiu Român

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

28.000 €
50 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN ZONA LA LIVADA BY NORA

Sânmihaiu Român

La ~20km distanță

560 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

930.840 €
30 € / mp

Teren intravilan, agricol, in TIMISOARA - Freid ...

Freidorf, Timișoara

La ~20km distanță

31.028 mp teren
f.s. 43 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

375.000 €
75 € / mp

Teren privat 5000mp.

Freidorf, Timișoara

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

123.840 €
120 € / mp

Teren intravilan Utvin, Timiș

Utvin

La ~20km distanță

1.032 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

677.250 €
35 € / mp

Vand 19350mp teren intravilan cu PUZ in sat Chi ...

Chișoda

La ~25km distanță

19.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

40.000 €
66.67 € / mp

Teren intravilan Sacalaz Jud Timi?

Săcălaz

La ~25km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

69.000 €
127.31 € / mp

DIRECT DE LA PROPRIETAR - Teren intravilan |Săc ...

Săcălaz

La ~25km distanță

542 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

600.000 €
100 € / mp

De vinzare ! Teren Centru Sacalaz , toate utili ...

Săcălaz

La ~25km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

40 €
0.07 € / mp

Doar in luna Mai - Parcele la 40 euro + TVA la ...

Săcălaz

La ~25km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

62.000 €
86.35 € / mp

De vanzare teren intravilan Sacalaz, 718 mp. Zo ...

Săcălaz

La ~25km distanță

718 mp
718 mp teren