Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 luni în urmă
4

24.500 €
40.83 € / mp

Parcela 600 mp | front de 19.3 ml | zona strazi ...

Cordos, Cluj-Napoca

600 mp teren
f.s. 19.299999237061 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

365.000 €
791.76 € / mp

TEren 461 mp cu front generos de 25 m! Zona str ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

461 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

269.000 €
867.74 € / mp

Teren Exclusivist Gruia 310 mp cu Autoriza?ie C ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

310 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

594.900 €
238.82 € / mp

Teren intravilan Gruia, 2,491mp, ideal una-doua ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.491 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

4.400.000 €
672.78 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6.540 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

650.000 €
262.52 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.476 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

3.000.000 €
750 € / mp

DE VÂNZARE, PROIECT CASE REZIDENȚIALE, CARTIER ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

289.000 €
516.99 € / mp

Teren intravilan Gruia | 559 mp | Nu necesita P ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

559 mp
559 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

500.000 €
622.67 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

803 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.365.000 €
1,000.00 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.365 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

896.000 €
737.45 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.215 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

1.050.000 €
10,294.12 € / mp

Teren 1524 mp teren cu casa demolabila 100mp | ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.524 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

1.150.000 €
1,150.00 € / mp

Oportunitate! Teren 1000mp, Vanatorului

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

650.000 €
541.67 € / mp

Teren cu AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE,1263 MP, sit ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

375.000 €
750 € / mp

Teren cu Puz Aprobat pentru casa individuala sa ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

1.050.000 €
681.82 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.540 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

375.000 €
611.75 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

613 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.500.000 €
1,234.57 € / mp

Oportunitate! Teren 1215 mp Gruia, front 50 m, ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.215 mp
1.215 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

269.000 €
867.74 € / mp

Teren unitate duplex l autorizat l 310 mp l pan ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

310 mp
310 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

200.000 €

Teren de casa, PUZ cu HCL aprobat, CU construir ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

f.s. 11 m
Agenție

1 lună în urmă
1

1.500.000 €

Oportunitate! Teren 1215 mp Gruia, front 50 m, ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Agenție

1 lună în urmă
1

1.050.000 €
688.98 € / mp

Teren intravilan l 1524 mp l utilitati l nu nec ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.524 mp
1.524 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

800.000 €
568.59 € / mp

Teren UNICAT 1407mp, zona Belvedere Cluj-Napoca

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.407 mp
1.407 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

412.500 €
750 € / mp

Oportunitate de investitie!!!Teren 550mp, in Cl ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

550 mp
550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

1.050.000 €
688.98 € / mp

Oportunitate de investitie!!!Teren 1524mp cu ca ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.524 mp
1.524 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

895.455 €
737 € / mp

Teren intravilan, 1215 mp,cu front de 48 m in z ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.215 mp
1.215 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

1.150.000 €
1,150.00 € / mp

Oportunitate! Teren 1000mp, Vanatorului

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

895.455 €
737 € / mp

Teren intravilan, 1215 mp,cu front de 48 m in z ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.215 mp
1.215 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

475.000 €
848.21 € / mp

Exclusivitate! Teren autorizabil 560 mp, casa i ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

560 mp teren
f.s. 14 m
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

292.087 €
241.395 €
783.08 € / mp

Comision 0%! Teren Gruia, casa individuala, 373 ...

Gruia, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

373 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Cordon, Cluj-Napoca

Cordon, situat în apropierea Cluj-Napoca, oferă un mediu rural liniștit, dar accesibil, ideal pentru cei care caută să investească în terenuri. Această zonă beneficiază de o atmosferă plăcută și de proximitatea orașului, ceea ce o face atractivă pentru dezvoltări rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 250.000 euro, cu oferte care încep de la 24.500 euro, ceea ce indică o piață de înaltă calitate comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 399.000 euro, cu un preț pe metru pătrat variind între 41 euro și 476 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de accesibilitate ridicat pentru investitori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie timp de 140 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Cordon, Cluj-Napoca, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare în zone cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile? Nu rata ocazia de a investi în această zonă promițătoare!