Proprietar
Proprietăți unice: 230
Proprietari: 9
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
81.86 € / mp

Teren Intravilan - SU 794MP I Front 15,76MP I U ...

Chinteni

794 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
79.37 € / mp

De vânzare teren cu puz Chinteni lac.

Chinteni

756 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
120 € / mp

Teren constructii

Chinteni

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
120 € / mp

Teren intravilan Chinteni

Chinteni

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 ore în urmă
2

23.000 €
46 € / mp

Vand teren Padureni -Chinteni

Chinteni

500 mp
500 mp teren
Agenție

9 ore în urmă
1

65.000 €
126.21 € / mp

Teren intravilan, 515mp, toate utilitatile la f ...

Chinteni

515 mp
515 mp teren
Agenție

Ieri
1

20.000 €
43.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 464 mp, Chinteni

Chinteni

464 mp
464 mp teren
f.s. 21 m
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

175.000 €
52.29 € / mp

Teren cu vedere panoramica de vânzare în Chinte ...

Chinteni

3.347 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
1

20.000 €

Teren intravilan de vanzare, 464 mp, Chinteni

Chinteni

f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

137.410 €
70 € / mp

Teren Chinteni intravilan

Chinteni

1.963 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

4 zile în urmă
4

64.000 €
44.91 € / mp

Teren construc?ie casa in zona centrala

Chinteni

1.425 mp
1.425 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

99.900 €
127.10 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie la intrare ...

Chinteni

786 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 ore în urmă
1

20.000 €
43.10 € / mp

Vand teren intravilan Chinteni langa lac

Chinteni

464 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
4

83.250 €
45 € / mp

Teren intravilan de vinzare

Chinteni

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
10

52.000 €
40 € / mp

Teren Cluj intravilan

Chinteni

1.300 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

58.000 €
20 € / mp

Vand teren intravilan 2900 mp Macicasu(Chinteni ...

Chinteni

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

120.000 €
139.53 € / mp

Teren Intravilan de duplex 860mp Chinteni

Chinteni

860 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

88.550 €

EXCLUSIVITATE - teren extravilan, 23 000 mp, Fe ...

Chinteni

f.s. 45 m
Agenție

1 săptămână în urmă
4

65.500 €
2.85 € / mp

EXCLUSIVITATE - teren extravilan, 23 000 mp, Fe ...

Chinteni

23.000 mp
23.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

28.000 €
15.15 € / mp

Exclusivist! Teren extravilan de 1884mp cu view ...

Chinteni

1.848 mp
1.848 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
81.86 € / mp

Teren Intravilan - SU 794MP I Front 15,76MP I U ...

Chinteni

794 mp
794 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
79.37 € / mp

De vanzare teren cu puz Chinteni lac.

Chinteni

756 mp
756 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

88.000 €
89.80 € / mp

Teren intravilan 980mp

Chinteni

980 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

137.000 €
77.18 € / mp

Teren intravilan , PUZ, 1775mp cu Front de 19

Chinteni

1.775 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

520.000 €
52 € / mp

Teren intravilan Chinteni jud Cluj 10000mp

Chinteni

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

56.000 €
100 € / mp

Teren de vânzare în Chinteni – oportunitate exc ...

Chinteni

560 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 56,000 € și 59.500 €
Agenție

1 lună în urmă
1

144.000 €
20 € / mp

Oportunitate de investitie | Teren intravilan | ...

Chinteni

7.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

69.990 €
124.76 € / mp

Teren Intravilan 561mp constribil in Chinteni

Chinteni

561 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

89.000 €
127.14 € / mp

Teren Intravilan 700mp constribil in Chinteni

Chinteni

700 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

59.000 €
93.95 € / mp

Teren autorizat pentru duplex in Chinteni

Chinteni

628 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Chinteni, Județul Cluj

Chinteni, situat în apropierea orașului Cluj-Napoca, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută să investească în terenuri. Această localitate oferă un mediu liniștit, dar cu acces rapid la facilitățile urbane. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 87.000 euro, cu oferte care încep de la 10.900 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 1.446 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 7 euro și 188 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 140 de zile, indicând o piață activă.

Chinteni reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având prețuri accesibile și o dimensiune constantă a proprietăților. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Nu rata cele mai noi oferte!