Proprietar
Proprietăți unice: 230
Proprietari: 9
Agenție

2 luni în urmă
1

267.600 €
100 € / mp

Oportunitate investitie, teren pentru construct ...

Chinteni

2.676 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

53.000 €
70.11 € / mp

Teren pentru constructie Chinteni, zona Lacuril ...

Chinteni

756 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

90.000 €
3.83 € / mp

Construieste imediat! 2 parcele de teren cu AC ...

Chinteni

876 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

63.000 €
88.73 € / mp

Teren intravilan 710 mp, Chinteni, str.Ion Crea ...

Chinteni

710 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
2

50.000 €
100 € / mp

Vanzare teren constructii 500mp Chinteni

Chinteni

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

906.400 €
103 € / mp

Teren intravilan, construibil, 8800 mp, Chinten ...

Chinteni

8.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

51.000 €
101.39 € / mp

Teren intravilan 500mp, PUZ in lucru, zona Beta ...

Chinteni

503 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

74.100 €
100 € / mp

Teren intravilan 741mp cu PUZ aprobat Chinteni

Chinteni

741 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

113.000 €
125 € / mp

Parcela de teren intravilan de vanzare in Chint ...

Chinteni

904 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

531.180 €
130 € / mp

Teren Intravilan 4.080mp Chinteni zona Profi

Chinteni

4.086 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

213.000 €
90.06 € / mp

Oportunitate investitie! Teren intravilan Chint ...

Chinteni

2.365 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

71.500 €
94.58 € / mp

Teren cu proiect de casa

Chinteni

756 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

62.280 €
120 € / mp

Teren cu proiect de casa Chinteni 519mp front l ...

Chinteni

519 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

134.500 €
30.91 € / mp

Teren intravilan, cu potential mare

Chinteni

4.352 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

140.000 €
100 € / mp

Teren pentru casa 1400 mp – Chinteni, zona lini ...

Chinteni

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

56.000 €
1.12 € / mp

Teren de vanzare Chinteni 500mp front 16ml pent ...

Chinteni

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

215.000 €
104.12 € / mp

Teren strada Ion Creanga, comuna Chinteni

Chinteni

2.065 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

60.000 €
123.20 € / mp

Teren, Intravilan, 487mp Chinteni, Certificat ...

Chinteni

487 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

126.500 €
115 € / mp

Teren 1100mp intravilan Chinteni

Chinteni

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

1.750.000 €
100.26 € / mp

Oportunitate de Investitie! Teren Cu autorizati ...

Chinteni

17.454 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

78.900 €
100 € / mp

Teren intravilan - 780mp - front 17 - toate uti ...

Chinteni

789 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

79.990 €
629.84 € / mp

Teren cu autorizatie casa individuala 660 mp– C ...

Chinteni

660 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

585.000 €
100.86 € / mp

Teren cu PUZ aprobat zona Sub Plopi!

Chinteni

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

87.846 €
72.600 €
175.69 € / mp

Teren autorizatie duplex, 500mp, utilitati, Chi ...

Chinteni

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

140.000 €
144.33 € / mp

Teren autorizat 2 case individuale, 970 mp, Chi ...

Chinteni

970 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 140,000 € și 145.000 €
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

49.790 €
67.10 € / mp

Teren intravilan, 742 mp, Chinteni

Chinteni

742 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

99.999 €
89.999 €
100.00 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, zona centrala Chinten ...

Chinteni

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

61.000 €
100.99 € / mp

Teren de vanzare Chinteni 604mp

Chinteni

604 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

57.099 €
47.190 €
114.20 € / mp

Teren intravilan Chinteni 500mp PUZ aprobat pen ...

Chinteni

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

114.199 €
94.380 €
114.20 € / mp

Teren intravilan Chinteni 1.000mp pentru Duplex ...

Chinteni

1.000 mp teren
Construcții