Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

912.940 €
70 € / mp

Vand teren

Cheriu

13.042 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

58.900 €
58.90 € / mp

Teren de vanzare in Rontau judetu Bihor

Rontău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

39.500 €
41.54 € / mp

Vand teren intravilan Alparea

Alparea

La ~5km distanță

951 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

41.000 €
49.94 € / mp

Teren intravilan Alparea

Alparea

La ~5km distanță

821 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

25.500 €
50.80 € / mp

Vand teren 500 mp cu proiect si autorizatii Oso ...

Oșorhei

La ~5km distanță

502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

142.000 €
57.96 € / mp

Teren de vanzare centura O?orhei intravilan 245 ...

Oșorhei

La ~5km distanță

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

26.000 €
52 € / mp

Teren de vanzare Osorhei !

Oșorhei

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

23.500 €
47 € / mp

Parcele/loc casa 500mp/casa in stadiu de proiec ...

Oșorhei

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

25.500 €
50.80 € / mp

Vand teren 500 mp cu proiect ?i autoriza?ii O?o ...

Oșorhei

La ~5km distanță

502 mp
502 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan de vanzare Osorhei, zona straz ...

Oșorhei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

82.500 €
55 € / mp

Teren intravilan Osorhei

Oșorhei

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

15.500 €
31 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Oșorhei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

65.000 €
90.28 € / mp

Teren +casa batraneasca

Oșorhei

La ~5km distanță

720 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

45.000 €
90 € / mp

Teren intravilan Oradea Cartierul Tineretului 5 ...

Oșorhei

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

43.000 €
56.28 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cheriu, langa Or ...

Oșorhei

La ~5km distanță

764 mp
764 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

990.000 €
988.410 €
141.23 € / mp

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~5km distanță

7.010 mp
7.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

114.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Osorhei !

Oșorhei

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

50.000 €
10 € / mp

teren extravilan

Fughiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

153.000 €
84.86 € / mp

Teren intravilan de vanzare Sanmartin intrare B ...

Sânmartin

La ~5km distanță

1.803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

56.000 €
70 € / mp

Teren intravilan in Cihei - zona Beverly Hills.

Sânmartin

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

23.500 €
47 € / mp

Teren Cihei - loc de casa

Sânmartin

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

58.000 €
18.33 € / mp

Teren intravilan 3165mp in Cordau la strada asf ...

Sânmartin

La ~5km distanță

3.165 mp
3.165 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

135.000 €
197.08 € / mp

Teren de vanzare in Sanmartin - Beverly Hills

Sânmartin

La ~5km distanță

685 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

40.320 €
60 € / mp

Teren intravilan Cihei

Sânmartin

La ~5km distanță

672 mp
672 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

51.000 €
60.43 € / mp

Urgent teren 844 mp dublu front stradal in Cihe ...

Sânmartin

La ~5km distanță

844 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

62.300 €
35 € / mp

Teren intravilan 1780 Sanmartin Oradea!!

Sânmartin

La ~5km distanță

1.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

244.365 €
55 € / mp

Vand teren intravilan 4441mp, 4286mp

Sânmartin

La ~5km distanță

4.443 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

244.255 €
55 € / mp

Vand teren intravilan 4441mp, 4286mp

Sânmartin

La ~5km distanță

4.441 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

0 €

Teren de vanzare Sanmartin !

Sânmartin

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.783.600 €
400 € / mp

Oportunitate de Investitie Vand Teren Intravila ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

4.459 mp teren